CS Inter Unirea - rezultati i raspored

CS Inter Unirea
CS Inter Unirea
Romania Amateur · Liga 4 Alba
NN

CS Inter Unirea - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. CS Inter Unirea se takmiči u takmičenju Liga 4 Alba (Romania Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

6. mesto u tabeli · 4 bodova · 4 kola · 0-4-0 · gol razlika 0

Statistika - poslednjih 2

Pobede
0 / 2
Nerešeno / Porazi
2 / 0
Golovi (dati / primljeni)
0 / 0
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
0%
Bez primljenog gola
2 / 2

Raspored

14:00
ACS Performanța Ighiu
CS Inter Unirea

Rezultati

Kraj
CS Inter Unirea 0
ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei 0
Kraj
CSM Sebeș 2026 0
CS Inter Unirea 0

Česta pitanja

Kada CS Inter Unirea igra sledeći meč?
CS Inter Unirea sledeći meč igra protiv ACS Performanța Ighiu (26.09.2026.). Meč možeš pratiti uživo na XBET.
Kakva je forma kluba CS Inter Unirea?
U poslednjih 2 mečeva CS Inter Unirea beleži: nerešeno, nerešeno.
Koje mesto CS Inter Unirea zauzima na tabeli?
CS Inter Unirea je trenutno 6. na tabeli takmičenja Liga 4 Alba sa 4 bodova iz 4 odigranih kola.
Koliko golova CS Inter Unirea daje i prima?
U poslednjih 2 mečeva CS Inter Unirea u proseku daje 0 i prima 0 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 0% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →