CSO Mizil - rezultati i raspored

CSO Mizil
CSO Mizil
Romania Amateur · Liga 5 Prahova - Serie Est
NIN

CSO Mizil - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. CSO Mizil se takmiči u takmičenju Liga 5 Prahova - Serie Est (Romania Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

Statistika - poslednjih 3

Pobede
0 / 3
Nerešeno / Porazi
2 / 1
Golovi (dati / primljeni)
0 / 1
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
33%
Bez primljenog gola
2 / 3

Raspored

08:00
Podgoria Vadu Săpat
CSO Mizil

Rezultati

Kraj
CSO Mizil 0
AS Olimpia Cireșanu 1976 0
Kraj
CSO Mizil 0
Avântul Tomşani 3
Kraj
AS Voinţa Călugăreni 0
CSO Mizil 0

Česta pitanja

Kada CSO Mizil igra sledeći meč?
CSO Mizil sledeći meč igra protiv Podgoria Vadu Săpat (26.09.2026.). Meč možeš pratiti uživo na XBET.
Kakva je forma kluba CSO Mizil?
U poslednjih 3 mečeva CSO Mizil beleži: nerešeno, poraz, nerešeno.
Koliko golova CSO Mizil daje i prima?
U poslednjih 3 mečeva CSO Mizil u proseku daje 0 i prima 1 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 33% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →