Isthmiakos FC - rezultati i raspored

Isthmiakos FC
Isthmiakos FC
Greece Amateur · A EPS Korinthias
N

Isthmiakos FC - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Isthmiakos FC se takmiči u takmičenju A EPS Korinthias (Greece Amateur). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

1. mesto u tabeli · 3 bodova · 1 kola · 1-0-0 · gol razlika +4

Statistika - poslednjih 1

Pobede
0 / 1
Nerešeno / Porazi
1 / 0
Golovi (dati / primljeni)
0 / 0
Oba tima daju gol
0%
Preko 2.5 gola
0%
Bez primljenog gola
1 / 1

Rezultati

Kraj
Isthmiakos FC 0
APS Teneatis Athikion 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Isthmiakos FC?
U poslednjih 1 mečeva Isthmiakos FC beleži: nerešeno.
Koje mesto Isthmiakos FC zauzima na tabeli?
Isthmiakos FC je trenutno 1. na tabeli takmičenja A EPS Korinthias sa 3 bodova iz 1 odigranih kola.
Koliko golova Isthmiakos FC daje i prima?
U poslednjih 1 mečeva Isthmiakos FC u proseku daje 0 i prima 0 golova po meču. Oba tima daju gol u 0%, a preko 2.5 gola padne u 0% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →