Rangers de Talca - rezultati i raspored

Rangers de Talca
Rangers de Talca
PPPPI

Rangers de Talca - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Rangers de Talca se takmiči u takmičenju Liga de Ascenso (Chile). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

16. mesto u tabeli · 18 bodova · 25 kola · 4-6-15 · gol razlika -17

Statistika - poslednjih 9

Pobede
4 / 9
Nerešeno / Porazi
1 / 4
Golovi (dati / primljeni)
1.22 / 1.33
Oba tima daju gol
56%
Preko 2.5 gola
56%
Bez primljenog gola
3 / 9

Rezultati

Kraj
Rangers de Talca 1
Deportes Iquique 2
Kraj
Deportes Puerto Montt 1
Rangers de Talca 2
Kraj
Rangers de Talca 1
Deportes Temuco 0
Kraj
Unión Española 0
Rangers de Talca 1
Kraj
San Marcos de Arica 1
Rangers de Talca 2
Kraj
Rangers de Talca 2
Deportes Magallanes 3
Kraj
Deportes Recoleta 4
Rangers de Talca 2
Kraj
Rangers de Talca 0
Curicó Unido 0
Kraj
Ñublense 1
Rangers de Talca 0
Kraj
San Luis de Quillota 1
Rangers de Talca 1
Kraj
Rangers de Talca 0
Deportes Copiapó 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Rangers de Talca?
U poslednjih 5 mečeva Rangers de Talca beleži: pobeda, pobeda, pobeda, pobeda, poraz.
Koje mesto Rangers de Talca zauzima na tabeli?
Rangers de Talca je trenutno 16. na tabeli takmičenja Liga de Ascenso sa 18 bodova iz 25 odigranih kola.
Koliko golova Rangers de Talca daje i prima?
U poslednjih 9 mečeva Rangers de Talca u proseku daje 1.22 i prima 1.33 golova po meču. Oba tima daju gol u 56%, a preko 2.5 gola padne u 56% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →