Shimshon Paztal Tel Aviv - rezultati i raspored

Shimshon Paztal Tel Aviv
Shimshon Paztal Tel Aviv
Israel · Liga Alef South
PNNP

Shimshon Paztal Tel Aviv - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Shimshon Paztal Tel Aviv se takmiči u takmičenju Liga Alef South (Israel). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

2. mesto u tabeli · 7 bodova · 3 kola · 2-1-0 · gol razlika +4

Statistika - poslednjih 4

Pobede
2 / 4
Nerešeno / Porazi
2 / 0
Golovi (dati / primljeni)
2.25 / 1.25
Oba tima daju gol
75%
Preko 2.5 gola
75%
Bez primljenog gola
1 / 4

Rezultati

Kraj
Shimshon Paztal Tel Aviv 3
FC Holon Yermiyahu 1
Kraj
Hapoel Hadera 2
Shimshon Paztal Tel Aviv 2
Kraj
Hapoel Hadera 2
Shimshon Paztal Tel Aviv 2
Kraj
Shimshon Paztal Tel Aviv 2
Ironi Beit Shemesh 0

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Shimshon Paztal Tel Aviv?
U poslednjih 4 mečeva Shimshon Paztal Tel Aviv beleži: pobeda, nerešeno, nerešeno, pobeda.
Koje mesto Shimshon Paztal Tel Aviv zauzima na tabeli?
Shimshon Paztal Tel Aviv je trenutno 2. na tabeli takmičenja Liga Alef South sa 7 bodova iz 3 odigranih kola.
Koliko golova Shimshon Paztal Tel Aviv daje i prima?
U poslednjih 4 mečeva Shimshon Paztal Tel Aviv u proseku daje 2.25 i prima 1.25 golova po meču. Oba tima daju gol u 75%, a preko 2.5 gola padne u 75% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →