Tista Para - rezultati i raspored

Tista Para
Tista Para
I

Tista Para - prati rezultate uživo, raspored i statistiku kluba na jednom mestu. Tista Para se takmiči u takmičenju Tiger Premium Football League, Group A (Bangladesh). Ispod su forma, tabela, prosek golova (GG i preko 2.5), poslednji rezultati i predstojeće utakmice.

Statistika - poslednjih 1

Pobede
0 / 1
Nerešeno / Porazi
0 / 1
Golovi (dati / primljeni)
1 / 3
Oba tima daju gol
100%
Preko 2.5 gola
100%
Bez primljenog gola
0 / 1

Rezultati

Kraj
Char Tista Para 3
Tista Para 1

Česta pitanja

Kakva je forma kluba Tista Para?
U poslednjih 1 mečeva Tista Para beleži: poraz.
Koliko golova Tista Para daje i prima?
U poslednjih 1 mečeva Tista Para u proseku daje 1 i prima 3 golova po meču. Oba tima daju gol u 100%, a preko 2.5 gola padne u 100% mečeva.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →