1. FC Slovácko - FC Zbrojovka Brno rezultat uživo
Tok utakmice
M. ŠviderskýG. Ndefe🔁
7'
40'
⚽D. Vašulín
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.9
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.1
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 8 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-4-4Pobede - Nerešeno - Porazi6-0-2
1.20Prosek golova (dato)2.63
1.20Prosek golova (primljeno)1.13
60%GG (oba daju gol)25%
50%Preko 2.5 gola63%
2Čiste mreže4
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 13:00
Takmičenje
Czech First League
Zemlja
Czech Republic
Statistika utakmice
63%Posed lopte37%
12Ukupno šuteva8
3Šutevi u okvir3
4Šutevi van okvira3
0Velike šanse2
0.31Očekivani golovi1.35
5Korneri3
2Odbrane golmana3
4Prekršaji9
378Ukupno dodavanja215
Postave
1. FC Slovácko 3-4-2-14-2-3-1 FC Zbrojovka Brno
1. FC Slovácko3-4-2-1
29
M. Heča6.6
21
Š. Slončík6.7
22
J. Behiratche6.6
4
A. Stojchevski6.5
2
G. Ndefe
26
T. Kostadinov6.5
10
M. Trávník6.5
15
P. Blahút6.5
77
P. Juroska6.6
72
L. Vorlický6.6
20
M. Havlík6.5
Klupa
6
M. Šviderský6.7
34
P. Halouska
19
T. Kral
3
M. Rundić
28
L. Prior
27
A. Dolznikov
16
G. Sosseh
17
F. Hruska
9
A. Marinelli
18
J. Fiala
FC Zbrojovka Brno4-2-3-1
1
A. Hrdina6.6
39
J. Klíma6.3
26
F. Vedral6.7
38
J. Pokorný6.8
44
A. Dante6.5
77
L. Ezeh6.4
8
P. Čavoš6.5
6
L. Penxa6.5
17
J. Zmrhal6.6
10
A. Vaníček6.6
15
D. Vašulín6.4
Klupa
78
O. Prodelal
3
K. C. Kaka
4
E. Hunal
25
T. Břečka
14
T. Vachoušek
79
S. Afolabi
7
Š. Langer
19
B. Kanakimana
11
M. Rymarenko
68
J. Janetzký
23
P. Ševčík
Tabela - Czech First League
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +18 | 20 | |
| 2 | 9 | +9 | 20 | |
| 3 | 8 | +8 | 17 | |
| 4 | 8 | +6 | 16 | |
| 5 | 9 | 0 | 16 | |
| 6 | 8 | +1 | 14 | |
| 7 | 8 | +2 | 13 | |
| 8 | 8 | 0 | 13 | |
| 9 | 8 | +3 | 12 | |
| 10 | 8 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | -2 | 9 | |
| 12 | 8 | -10 | 9 | |
| 13 | 9 | -5 | 8 | |
| 14 | 9 | -11 | 5 | |
| 15 | 8 | -9 | 3 | |
| 16 | 8 | -11 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 2.50 | 3.25 | 2.80 |
| BRBrazilBet | 2.55 | 3.25 | 2.70 |
![]() | 2.62 | 3.45 | 2.62 |
| 365 | 2.66 | 3.31 | 2.62 |
| MerkurXtip | 2.57 | 3.20 | 2.72 |
| Maxbet | 2.60 | 3.25 | 2.60 |
| 2.75 | 3.20 | 2.60 | |
| 2.58 | 3.42 | 2.64 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 1.06%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.03 | 11.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | |
| 1.31 | 3.53 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.09%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.89 | 1.83 |
| Maxbet | 1.88 | 1.83 |
| 1.93 | 1.88 | |
| Soccerbet | 1.90 | 1.80 |
| 365 | 1.92 | 1.86 |
| MerkurXtip | 1.93 | 1.87 |
| 1.94 | 1.88 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.74%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.40 | 1.27 | |
| 3.42 | 1.32 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 6.95 | 1.09 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.13%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.48 | 1.34 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 42.19%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.71 | 2.04 |
| Maxbet | 1.70 | 2.05 |
| 1.75 | 2.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.92%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Czech First League
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
22'
1. FC Slovácko - FC Zbrojovka Brno: pregled
Prati 1. FC Slovácko - FC Zbrojovka Brno uživo u takmičenju Czech First League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.



