APR FC - Zamalek SC rezultat uživo
Tok utakmice
90'
⚽N. Mansi
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.3 - 1.7
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
4-0-2Pobede - Nerešeno - Porazi6-1-1
2.00Prosek golova (dato)1.75
1.67Prosek golova (primljeno)0.63
50%GG (oba daju gol)25%
83%Preko 2.5 gola63%
1Čiste mreže5
Detalji meča
Datum i vreme
16.10.2026. 18:00
Takmičenje
CAF Champions League, Qualification
Zemlja
Africa
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 6.10 | 3.45 | 1.53 |
| MerkurXtip | 4.45 | 3.10 | 1.83 |
| Soccerbet | 4.75 | 3.15 | 1.80 |
| 4.75 | 3.26 | 1.79 | |
![]() | 4.20 | 3.10 | 1.81 |
| Maxbet | 4.50 | 3.30 | 1.78 |
| 4.40 | 3.20 | 1.75 | |
| 365 | 5.05 | 3.25 | 1.71 |
![]() | 4.40 | 3.25 | 1.80 |
| Mozzart | 4.60 | 3.40 | 1.75 |
| 4.75 | 3.25 | 1.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 0.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.06 | 7.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.76%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.47 | |
| 1.48 | 2.56 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.63%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.45 | 1.46 |
| 2.41 | 1.48 | |
| Soccerbet | 2.45 | 1.48 |
| 365 | 2.39 | 1.51 |
| 2.45 | 1.50 | |
| MerkurXtip | 2.40 | 1.49 |
| 2.49 | 1.50 | |
| Maxbet | 2.30 | 1.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.68%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.85 | 1.14 | |
| 5.00 | 1.13 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.72%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 10.90 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.18%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.93 | 1.28 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 29.94%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.28 | 1.52 |
| 2.35 | 1.50 | |
| Maxbet | 2.15 | 1.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.05%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - CAF Champions League, Qualification
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
APR FC - Zamalek SC: pregled
Prati APR FC - Zamalek SC uživo u takmičenju CAF Champions League, Qualification. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




