Ards FC - Institute rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 1.8
Najverovatniji ishod: 2-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
Detalji meča
Datum i vreme
16.10.2026. 20:45
Takmičenje
Championship 1
Zemlja
Northern Ireland
Tabela - Championship 1
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +10 | 18 | |
| 2 | 8 | +8 | 18 | |
| 3 | 8 | +6 | 17 | |
| 4 | 7 | +13 | 16 | |
| 5 | 8 | 0 | 13 | |
| 6 | 8 | +5 | 12 | |
| 7 | 8 | -2 | 12 | |
| 8 | 8 | +2 | 10 | |
| 9 | 8 | +1 | 10 | |
| 10 | 7 | 0 | 10 | |
| 11 | 8 | -3 | 10 | |
| 12 | 8 | -2 | 8 | |
| 13 | 7 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | -10 | 5 | |
| 15 | 8 | -6 | 4 | |
| 16 | 7 | -14 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.08 | 3.30 | 3.10 |
| 2.41 | 3.54 | 2.63 | |
| 365 | 2.44 | 3.49 | 2.54 |
| Soccerbet | 2.10 | 3.45 | 2.90 |
| MerkurXtip | 2.37 | 3.40 | 2.55 |
| Maxbet | 2.35 | 3.40 | 2.55 |
| 2.26 | 3.40 | 2.70 | |
![]() | 2.32 | 3.40 | 2.75 |
![]() | 2.40 | 3.55 | 2.62 |
| Mozzart | 2.25 | 3.70 | 2.65 |
| 2.25 | 3.65 | 2.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 0.27%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.23 | 3.75 | |
| 1.19 | 4.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.03%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.66 | 2.04 | |
| BRBrazilBet | 1.61 | 2.15 |
| Soccerbet | 1.65 | 2.12 |
| 365 | 1.61 | 2.16 |
| 1.63 | 2.19 | |
| MerkurXtip | 1.60 | 2.15 |
| Maxbet | 1.60 | 2.15 |
| 1.68 | 2.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.63 | 1.44 | |
| 2.70 | 1.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.48%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.90 | 1.14 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.13%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 10.10 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.94%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.39 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 55.28%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.52 | 2.35 |
| Maxbet | 1.53 | 2.30 |
| 1.57 | 2.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.25%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Championship 1
Ards FC - Institute: pregled
Prati Ards FC - Institute uživo u takmičenju Championship 1. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




