Arosa SC - SD Compostela rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 1.5
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-2-3Pobede - Nerešeno - Porazi3-2-4
1.43Prosek golova (dato)1.22
1.71Prosek golova (primljeno)1.33
57%GG (oba daju gol)44%
57%Preko 2.5 gola56%
2Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 17:00
Takmičenje
Segunda Federacion, Group I
Zemlja
Spain
Tabela - Segunda Federacion, Group I
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +3 | 6 | |
| 2 | 2 | +3 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 4 | |
| 4 | 2 | +2 | 4 | |
| 5 | 2 | +1 | 4 | |
| 6 | 2 | +1 | 4 | |
| 7 | 3 | 0 | 4 | |
| 8 | 2 | +1 | 3 | |
| 9 | 2 | 0 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -1 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 3 | |
| 13 | 3 | -4 | 2 | |
| 14 | 2 | -1 | 1 | |
| 15 | 2 | -1 | 1 | |
| 16 | 2 | -3 | 1 | |
| 17 | 2 | -2 | 0 | |
| 18 | 2 | -2 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Mozzart | 2.55 | 3.20 | 2.65 |
| 2.52 | 3.23 | 2.70 | |
| Soccerbet | 2.60 | 3.15 | 2.65 |
| BRBrazilBet | 2.50 | 3.10 | 2.60 |
![]() | 2.50 | 3.20 | 2.62 |
![]() | 2.50 | 3.20 | 2.65 |
| MerkurXtip | 2.57 | 3.25 | 2.65 |
| 2.45 | 3.40 | 2.45 | |
| Maxbet | 2.45 | 3.15 | 2.60 |
| 2.47 | 3.10 | 2.55 | |
| 365 | 2.46 | 3.13 | 2.61 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.91%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 10.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.47%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | |
| 1.27 | 3.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.15%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 365 | 1.90 | 1.78 |
| 1.84 | 1.76 | |
| 1.88 | 1.82 | |
| 1.91 | 1.80 | |
| BRBrazilBet | 1.89 | 1.75 |
| Soccerbet | 1.92 | 1.78 |
| MerkurXtip | 1.93 | 1.80 |
| Maxbet | 1.90 | 1.78 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.76%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.25 | 1.29 | |
| 3.44 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.59%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.05 | 1.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.52%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.42 | 1.23 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 51.72%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.70 | 1.98 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.33%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
1.50Prosek golova
0%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Segunda Federacion, Group I
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Arosa SC - SD Compostela: pregled
Prati Arosa SC - SD Compostela uživo u takmičenju Segunda Federacion, Group I. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




