Atlético Sanluqueño - Xerez CD rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.1
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-4-3Pobede - Nerešeno - Porazi3-3-4
1.44Prosek golova (dato)0.90
1.33Prosek golova (primljeno)1.00
67%GG (oba daju gol)50%
56%Preko 2.5 gola40%
1Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 12:30
Takmičenje
Segunda Federacion, Group IV
Zemlja
Spain
Tabela - Segunda Federacion, Group IV
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +3 | 6 | |
| 2 | 2 | +3 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 4 | |
| 4 | 2 | +2 | 4 | |
| 5 | 2 | +1 | 4 | |
| 6 | 2 | +1 | 4 | |
| 7 | 3 | 0 | 4 | |
| 8 | 2 | +1 | 3 | |
| 9 | 2 | 0 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -1 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 3 | |
| 13 | 3 | -4 | 2 | |
| 14 | 2 | -1 | 1 | |
| 15 | 2 | -1 | 1 | |
| 16 | 2 | -3 | 1 | |
| 17 | 2 | -2 | 0 | |
| 18 | 2 | -2 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Mozzart | 2.90 | 3.20 | 2.35 |
| Soccerbet | 2.80 | 3.10 | 2.45 |
| 2.76 | 3.20 | 2.48 | |
![]() | 2.85 | 3.15 | 2.35 |
| BRBrazilBet | 2.65 | 3.05 | 2.45 |
![]() | 2.75 | 3.05 | 2.50 |
| MerkurXtip | 2.75 | 3.20 | 2.50 |
| Maxbet | 2.65 | 3.10 | 2.45 |
| 2.80 | 3.15 | 2.30 | |
| 2.80 | 3.05 | 2.30 | |
| 365 | 2.66 | 3.09 | 2.43 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.73%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 10.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.84%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.33 | 3.05 | |
| 1.29 | 3.29 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.58%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 365 | 1.95 | 1.75 |
| MerkurXtip | 1.97 | 1.77 |
| 1.99 | 1.65 | |
| 2.05 | 1.70 | |
| 1.96 | 1.76 | |
| Soccerbet | 1.95 | 1.75 |
| BRBrazilBet | 1.94 | 1.72 |
| Maxbet | 1.95 | 1.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.28%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.75 | 1.23 | |
| 3.57 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.67%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.40 | 1.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.85%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.48 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 46.93%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.75 | 1.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.42%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
2.00Prosek golova
100%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Segunda Federacion, Group IV
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Atlético Sanluqueño - Xerez CD: pregled
Prati Atlético Sanluqueño - Xerez CD uživo u takmičenju Segunda Federacion, Group IV. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




