Ballymena United - Crusaders FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.7 - 1.4
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
3-4-3Pobede - Nerešeno - Porazi6-0-4
1.60Prosek golova (dato)1.60
1.10Prosek golova (primljeno)1.70
50%GG (oba daju gol)60%
40%Preko 2.5 gola80%
4Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 16:00
Takmičenje
Premiership
Zemlja
Northern Ireland
Tabela - Premiership
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +12 | 19 | |
| 2 | 8 | +3 | 17 | |
| 3 | 6 | +8 | 16 | |
| 4 | 8 | +1 | 13 | |
| 5 | 8 | +2 | 12 | |
| 6 | 8 | 0 | 12 | |
| 7 | 8 | +1 | 10 | |
| 8 | 8 | -1 | 10 | |
| 9 | 7 | 0 | 8 | |
| 10 | 6 | -4 | 6 | |
| 11 | 8 | -11 | 5 | |
| 12 | 8 | -11 | 1 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.67 | 3.85 | 4.30 |
![]() | 1.68 | 4.00 | 4.00 |
![]() | 1.69 | 4.00 | 4.35 |
| Soccerbet | 1.67 | 3.95 | 4.20 |
| 1.65 | 4.25 | 4.20 | |
| MerkurXtip | 1.64 | 4.10 | 3.90 |
| 1.72 | 3.94 | 4.30 | |
| Maxbet | 1.68 | 4.00 | 4.15 |
| Mozzart | 1.63 | 3.80 | 4.90 |
| 1.65 | 4.00 | 3.85 | |
| 365 | 1.64 | 4.43 | 4.16 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 1.12%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.18 | 4.85 | |
| 1.17 | 4.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.36%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.36 | |
| Soccerbet | 1.55 | 2.27 |
| 1.53 | 2.35 | |
| Maxbet | 1.53 | 2.35 |
| BRBrazilBet | 1.56 | 2.30 |
| 1.54 | 2.31 | |
| 365 | 1.47 | 2.52 |
| MerkurXtip | 1.55 | 2.33 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.38%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.46 | 1.52 | |
| 2.35 | 1.53 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.01%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.45 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.95 | 1.04 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.33%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.19 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 68.78%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.54 | 2.35 | |
| Maxbet | 1.55 | 2.30 |
| BRBrazilBet | 1.56 | 2.28 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.66%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
3.00Prosek golova
100%Oba tima gol
100%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Premiership
Kraj
87'
87'
86'
Ballymena United - Crusaders FC: pregled
Prati Ballymena United - Crusaders FC uživo u takmičenju Premiership. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




