Bangor 1876 FC - Gresford Athletic rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.6 - 1.2
Najverovatniji ishod: 3-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
6-3-1Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-6
2.90Prosek golova (dato)0.78
1.60Prosek golova (primljeno)2.22
60%GG (oba daju gol)44%
70%Preko 2.5 gola56%
3Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
06.11.2026. 20:30
Takmičenje
Cymru Championship, North
Zemlja
Wales
Tabela - Cymru Championship, North
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +17 | 21 | |
| 2 | 7 | +15 | 19 | |
| 3 | 8 | +5 | 18 | |
| 4 | 8 | +10 | 17 | |
| 5 | 8 | +10 | 16 | |
| 6 | 8 | +4 | 14 | |
| 7 | 7 | +4 | 13 | |
| 8 | 8 | +1 | 10 | |
| 9 | 7 | -6 | 10 | |
| 10 | 7 | +1 | 9 | |
| 11 | 8 | +1 | 8 | |
| 12 | 8 | -1 | 7 | |
| 13 | 7 | -7 | 4 | |
| 14 | 8 | -13 | 4 | |
| 15 | 7 | -18 | 1 | |
| 16 | 8 | -23 | 1 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 1.27 | 5.55 | 7.10 |
| BRBrazilBet | 1.26 | 5.10 | 7.10 |
![]() | 1.29 | 5.70 | 8.00 |
| 1.28 | 5.55 | 7.80 | |
| Maxbet | 1.27 | 5.40 | 7.40 |
| 1.23 | 5.80 | 8.00 | |
| 365 | 1.27 | 5.40 | 7.40 |
| 1.25 | 5.50 | 7.25 | |
![]() | 1.26 | 5.70 | 7.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.26%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.03 | 7.70 | |
| 1.07 | 5.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.44%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.25 | 3.30 |
| Soccerbet | 1.25 | 3.20 |
| 1.25 | 3.33 | |
| 1.28 | 3.05 | |
| 365 | 1.27 | 3.36 |
| BRBrazilBet | 1.26 | 3.30 |
| 1.30 | 2.93 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.68%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.72 | 1.92 | |
| 1.80 | 1.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.64%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.70 | 1.37 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.03%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.75 | 1.13 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.55%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.10 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.02 | 1.07 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 91.5%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.50 | 2.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 11.11%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Cymru Championship, North
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Bangor 1876 FC - Gresford Athletic: pregled
Prati Bangor 1876 FC - Gresford Athletic uživo u takmičenju Cymru Championship, North. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




