CD Atlético Baleares - CF La Nucía rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.7
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.9
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-3-3Pobede - Nerešeno - Porazi6-0-4
1.25Prosek golova (dato)1.80
1.50Prosek golova (primljeno)1.20
75%GG (oba daju gol)50%
50%Preko 2.5 gola60%
1Čiste mreže4
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 12:00
Takmičenje
Segunda Federacion, Group III
Zemlja
Spain
Tabela - Segunda Federacion, Group III
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +3 | 6 | |
| 2 | 2 | +3 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 4 | |
| 4 | 2 | +2 | 4 | |
| 5 | 2 | +1 | 4 | |
| 6 | 2 | +1 | 4 | |
| 7 | 3 | 0 | 4 | |
| 8 | 2 | +1 | 3 | |
| 9 | 2 | 0 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -1 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 3 | |
| 13 | 3 | -4 | 2 | |
| 14 | 2 | -1 | 1 | |
| 15 | 2 | -1 | 1 | |
| 16 | 2 | -3 | 1 | |
| 17 | 2 | -2 | 0 | |
| 18 | 2 | -2 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 1.60 | 3.65 | 5.35 |
| Mozzart | 1.65 | 3.60 | 5.10 |
| 1.66 | 3.59 | 5.05 | |
| BRBrazilBet | 1.63 | 3.45 | 4.80 |
![]() | 1.63 | 3.70 | 4.60 |
![]() | 1.65 | 3.55 | 4.95 |
| 1.60 | 3.60 | 4.70 | |
| MerkurXtip | 1.65 | 3.75 | 4.90 |
| 365 | 1.64 | 3.48 | 4.75 |
| Maxbet | 1.63 | 3.50 | 4.75 |
| 1.60 | 3.60 | 4.85 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.6%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 10.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.36%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | |
| 1.27 | 3.42 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.98%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 365 | 1.89 | 1.79 |
| BRBrazilBet | 1.87 | 1.77 |
| 1.86 | 1.75 | |
| 1.90 | 1.81 | |
| 1.90 | 1.81 | |
| Soccerbet | 1.90 | 1.80 |
| MerkurXtip | 1.90 | 1.82 |
| Maxbet | 1.88 | 1.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.58%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.35 | 1.28 | |
| 3.41 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.45%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 6.95 | 1.07 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.85%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.11 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 73.42%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.90 | 1.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.77%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Segunda Federacion, Group III
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
CD Atlético Baleares - CF La Nucía: pregled
Prati CD Atlético Baleares - CF La Nucía uživo u takmičenju Segunda Federacion, Group III. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




