CD Llosetense - CE Constància rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.3 - 0.8
Najverovatniji ishod: 0-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 1.1
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
0-1-1Pobede - Nerešeno - Porazi1-1-1
0.00Prosek golova (dato)1.00
0.50Prosek golova (primljeno)0.67
0%GG (oba daju gol)33%
0%Preko 2.5 gola0%
1Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 12:00
Takmičenje
Tercera Federación, Group 11
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federación, Group 11
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +3 | 9 | |
| 2 | 2 | +6 | 6 | |
| 3 | 2 | +3 | 6 | |
| 4 | 2 | +3 | 6 | |
| 5 | 3 | +2 | 5 | |
| 6 | 2 | +3 | 4 | |
| 7 | 2 | +2 | 4 | |
| 8 | 3 | +1 | 4 | |
| 9 | 3 | +1 | 4 | |
| 10 | 3 | +1 | 3 | |
| 11 | 2 | 0 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 3 | |
| 13 | 3 | -3 | 3 | |
| 14 | 2 | 0 | 2 | |
| 15 | 2 | -4 | 1 | |
| 16 | 3 | -4 | 0 | |
| 17 | 3 | -6 | 0 | |
| 18 | 2 | -7 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.55 | 2.90 | 2.55 |
| 2.65 | 2.95 | 2.55 | |
![]() | 2.62 | 3.05 | 2.62 |
![]() | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| 2.58 | 2.99 | 2.58 | |
| Maxbet | 2.60 | 3.00 | 2.60 |
| 2.65 | 2.85 | 2.55 | |
| MerkurXtip | 2.65 | 2.95 | 2.55 |
| Soccerbet | 2.65 | 2.90 | 2.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.69%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 8.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.37%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.35 | 2.90 | |
| 1.35 | 2.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.56%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.12 | 1.61 | |
| 2.05 | 1.61 | |
| Soccerbet | 2.10 | 1.58 |
| Maxbet | 2.10 | 1.60 |
| BRBrazilBet | 2.12 | 1.60 |
| 2.10 | 1.63 | |
| MerkurXtip | 2.13 | 1.63 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.3%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.00 | 1.17 | |
| 3.75 | 1.19 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.03%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.75 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.44%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.37 | 1.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 49.92%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.85 | 1.75 |
| BRBrazilBet | 1.85 | 1.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 11.2%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federación, Group 11
CD Llosetense - CE Constància: pregled
Prati CD Llosetense - CE Constància uživo u takmičenju Tercera Federación, Group 11. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




