CD Lugo - UD Logroñés rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.5
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.7
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
6-2-1Pobede - Nerešeno - Porazi7-1-1
1.33Prosek golova (dato)2.56
0.44Prosek golova (primljeno)1.00
33%GG (oba daju gol)67%
33%Preko 2.5 gola89%
5Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
12.10.2026. 20:30
Takmičenje
Primera Federacion, Group 1
Zemlja
Spain
Tabela - Primera Federacion, Group 1
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | +5 | 10 | |
| 2 | 4 | +4 | 7 | |
| 3 | 3 | +3 | 7 | |
| 4 | 3 | +3 | 7 | |
| 5 | 4 | +2 | 7 | |
| 6 | 4 | +2 | 7 | |
| 7 | 3 | +2 | 7 | |
| 8 | 4 | +1 | 7 | |
| 9 | 4 | +1 | 7 | |
| 10 | 4 | 0 | 4 | |
| 11 | 3 | 0 | 4 | |
| 12 | 3 | 0 | 4 | |
| 13 | 3 | 0 | 4 | |
| 14 | 4 | -1 | 4 | |
| 15 | 4 | -3 | 4 | |
| 16 | 3 | -1 | 3 | |
| 17 | 4 | -2 | 3 | |
| 18 | 4 | -4 | 3 | |
| 19 | 3 | -4 | 1 | |
| 20 | 4 | -8 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
![]() | 2.62 | 3.25 | 2.47 |
| BRBrazilBet | 2.65 | 3.10 | 2.45 |
![]() | 2.45 | 3.20 | 2.70 |
| Maxbet | 2.65 | 3.10 | 2.45 |
| Mozzart | 2.70 | 3.25 | 2.50 |
| Soccerbet | 2.80 | 3.15 | 2.45 |
| 2.60 | 3.15 | 2.42 | |
| 2.75 | 3.23 | 2.48 | |
| 365 | 2.71 | 3.18 | 2.46 |
| MerkurXtip | 2.72 | 3.05 | 2.52 |
| 2.70 | 3.10 | 2.50 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.52%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 10.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.47%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.30 | 3.38 | |
| 1.30 | 3.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.51%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.92 | 1.77 |
| 1.94 | 1.81 | |
| Soccerbet | 1.87 | 1.73 |
| Maxbet | 1.90 | 1.78 |
| MerkurXtip | 1.90 | 1.79 |
| 1.88 | 1.82 | |
| 1.83 | 1.78 | |
| 365 | 1.92 | 1.78 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.49%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.47 | 1.27 | |
| 3.25 | 1.29 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.34%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.10 | 1.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.42%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.45 | 1.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 45.89%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.72 | 1.97 |
| Maxbet | 1.73 | 1.98 |
| 1.70 | 2.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.8%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Primera Federacion, Group 1
CD Lugo - UD Logroñés: pregled
Prati CD Lugo - UD Logroñés uživo u takmičenju Primera Federacion, Group 1. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




