CD Marquense - Comunicaciones FC rezultat uživo
Tok utakmice
K. AgustínÓ. Linton🔁
7'
25'
⚽P. Dantaz
27'
🟨N. I. García
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.0 - 1.2
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.1
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-4-2Pobede - Nerešeno - Porazi4-1-4
0.63Prosek golova (dato)1.56
0.75Prosek golova (primljeno)1.33
38%GG (oba daju gol)67%
13%Preko 2.5 gola78%
3Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 03:00
Takmičenje
Liga Guate Banrural, Apertura
Zemlja
Guatemala
Postave
CD Marquense 4-1-4-13-5-2 Comunicaciones FC
CD Marquense4-1-4-1
1
G. Gutiérrez
66
C. Santos
6
R. Corado
79
Ó. Linton
15
E. I. C. Monteroso
11
D. Ochaeta
91
A. Matta
70
Y. Hernández
17
D. Chuc
18
E. Sánchez
Klupa
13
J. Cifuentes
12
K. Agustín
2
E. E. Vásquez
3
F. Fuentes
29
J. Escobar
99
M. T. Rodas
30
B. de León
Comunicaciones FC3-5-2
1
F. Pérez
4
K. Espino
33
J. Osorio
2
K. Grijalva
77
N. I. García
32
N. Olivera
5
M. Domínguez
8
P. Dantaz
7
B. Castañeda
31
D. Bradley
27
O. Duarte
Klupa
16
D. Santis
6
J. Pinto
37
D. Prada
19
A. d. l. Cruz
11
A. Ortiz
36
S. Camacho
Tabela - Liga Guate Banrural, Apertura
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +11 | 21 | |
| 2 | 9 | +8 | 20 | |
| 3 | 10 | +4 | 19 | |
| 4 | 9 | +5 | 17 | |
| 5 | 9 | -2 | 13 | |
| 6 | 9 | -3 | 13 | |
| 7 | 8 | +5 | 11 | |
| 8 | 9 | -3 | 9 | |
| 9 | 9 | -5 | 9 | |
| 10 | 10 | -5 | 9 | |
| 11 | 9 | -6 | 6 | |
| 12 | 9 | -9 | 5 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.96 | 3.23 | 3.89 | |
| MerkurXtip | 1.93 | 3.25 | 3.95 |
| Soccerbet | 1.92 | 3.15 | 4.00 |
| Maxbet | 1.93 | 3.15 | 3.65 |
| 1.88 | 3.25 | 3.70 | |
| 1.89 | 3.10 | 3.80 | |
![]() | 1.92 | 3.20 | 3.80 |
| BRBrazilBet | 1.92 | 3.15 | 3.70 |
| Mozzart | 1.90 | 3.35 | 3.90 |
![]() | 1.92 | 3.15 | 3.65 |
| 365 | 1.94 | 3.20 | 3.81 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.87%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.03 | 9.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.35 | 2.95 | |
| 1.34 | 3.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.3%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.04 | 1.61 | |
| BRBrazilBet | 2.12 | 1.65 |
| 365 | 2.10 | 1.65 |
| MerkurXtip | 2.10 | 1.68 |
| Maxbet | 2.10 | 1.65 |
| Soccerbet | 2.10 | 1.65 |
| 2.10 | 1.66 | |
| 2.11 | 1.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.69%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.80 | 1.22 | |
| 3.97 | 1.21 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.16%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.60 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.72%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.19 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 64.03%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.93 | 1.73 |
| 1.95 | 1.73 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.09%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
2.00Prosek golova
0%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Liga Guate Banrural, Apertura
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
CD Marquense - Comunicaciones FC: pregled
Prati CD Marquense - Comunicaciones FC uživo u takmičenju Liga Guate Banrural, Apertura. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




