CF Monterrey - CF Pachuca rezultat uživo
Statistika timova (poslednjih 10)
4-2-4Pobede - Nerešeno - Porazi3-4-3
1.60Prosek golova (dato)1.60
2.00Prosek golova (primljeno)1.30
60%GG (oba daju gol)60%
50%Preko 2.5 gola50%
2Čiste mreže3
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 1.8
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Detalji meča
Datum i vreme
19.10.2026. 03:00
Takmičenje
Liga MX, Apertura
Zemlja
Mexico
Tabela - Liga MX, Apertura
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +12 | 19 | |
| 2 | 8 | +9 | 17 | |
| 3 | 7 | +9 | 16 | |
| 4 | 8 | +2 | 15 | |
| 5 | 9 | 0 | 14 | |
| 6 | 7 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | +2 | 13 | |
| 8 | 7 | +2 | 13 | |
| 9 | 8 | -2 | 13 | |
| 10 | 8 | +5 | 11 | |
| 11 | 8 | -1 | 11 | |
| 12 | 7 | +3 | 10 | |
| 13 | 8 | -4 | 8 | |
| 14 | 9 | -5 | 8 | |
| 15 | 9 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | -7 | 6 | |
| 17 | 8 | -7 | 4 | |
| 18 | 9 | -17 | 3 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 365 | 1.70 | 3.93 | 4.38 |
| Mozzart | 1.70 | 3.50 | 4.80 |
![]() | 1.70 | 3.95 | 4.40 |
| Soccerbet | 1.67 | 3.90 | 4.30 |
| BRBrazilBet | 1.70 | 3.90 | 4.40 |
| 1.68 | 3.85 | 4.90 | |
![]() | 1.68 | 4.00 | 4.45 |
| Maxbet | 1.70 | 3.90 | 4.33 |
| 1.67 | 4.10 | 4.60 | |
| 1.71 | 4.10 | 4.35 | |
| MerkurXtip | 1.72 | 3.95 | 4.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.94%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 15.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.34%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.20 | 4.75 | |
| 1.20 | 4.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.39%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.61 | 2.32 | |
| Soccerbet | 1.60 | 2.20 |
| BRBrazilBet | 1.58 | 2.25 |
| Maxbet | 1.58 | 2.25 |
| 1.63 | 2.19 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 365 | 1.57 | 2.26 |
| MerkurXtip | 1.60 | 2.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.45%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.55 | 1.51 | |
| 2.60 | 1.44 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.69%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.65 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.25%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.45 | 1.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.82%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.17 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 65.47%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.59 | 2.22 |
| Maxbet | 1.58 | 2.20 |
| 1.63 | 2.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.39%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
3.00Prosek golova
100%Oba tima gol
50%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Liga MX, Apertura
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
CF Monterrey - CF Pachuca: pregled
Prati CF Monterrey - CF Pachuca uživo u takmičenju Liga MX, Apertura. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




