C.F. Os Belenenses - Lusitano Ginásio Clube rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.8 - 0.9
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
6-1-1Pobede - Nerešeno - Porazi1-3-4
2.38Prosek golova (dato)0.88
1.00Prosek golova (primljeno)1.25
63%GG (oba daju gol)50%
63%Preko 2.5 gola50%
3Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
06.11.2026. 21:00
Takmičenje
Liga 3, Group B
Zemlja
Portugal
Tabela - Liga 3, Group B
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | +4 | 12 | |
| 2 | 5 | +3 | 10 | |
| 3 | 5 | +3 | 9 | |
| 4 | 5 | +4 | 8 | |
| 5 | 5 | +1 | 8 | |
| 6 | 5 | -1 | 7 | |
| 7 | 5 | -1 | 5 | |
| 8 | 5 | -5 | 4 | |
| 9 | 5 | -3 | 3 | |
| 10 | 5 | -5 | 2 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Mozzart | 1.67 | 3.50 | 5.10 |
| Soccerbet | 1.48 | 4.05 | 6.15 |
| MerkurXtip | 1.52 | 4.00 | 6.00 |
| Maxbet | 1.45 | 3.85 | 6.80 |
![]() | 1.54 | 3.70 | 5.90 |
| 365 | 1.54 | 3.71 | 5.95 |
| 1.50 | 4.15 | 5.95 | |
![]() | 1.56 | 3.85 | 5.00 |
| 1.54 | 3.70 | 5.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža -1.32%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 10.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.65%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.28 | 3.33 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.16%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.95 | 1.75 |
| Soccerbet | 1.95 | 1.77 |
| 365 | 1.94 | 1.77 |
| 1.87 | 1.74 | |
| MerkurXtip | 1.95 | 1.79 |
| 1.94 | 1.77 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.15%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.53 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.69%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.30 | 1.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.04%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 2.20 | 1.58 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.75%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
3.00Prosek golova
100%Oba tima gol
100%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Liga 3, Group B
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
C.F. Os Belenenses - Lusitano Ginásio Clube: pregled
Prati C.F. Os Belenenses - Lusitano Ginásio Clube uživo u takmičenju Liga 3, Group B. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




