Chemnitzer FC - Greifswalder FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.1 - 1.4
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.5
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
6-2-2Pobede - Nerešeno - Porazi3-3-4
2.20Prosek golova (dato)1.70
1.00Prosek golova (primljeno)2.00
60%GG (oba daju gol)100%
50%Preko 2.5 gola80%
3Čiste mreže0
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 14:00
Takmičenje
Regionalliga Northeast
Zemlja
Germany Amateur
Tabela - Regionalliga Northeast
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | +25 | 26 | |
| 2 | 9 | +14 | 20 | |
| 3 | 10 | +4 | 20 | |
| 4 | 10 | +8 | 19 | |
| 5 | 10 | +5 | 18 | |
| 6 | 9 | +6 | 16 | |
| 7 | 9 | +6 | 16 | |
| 8 | 9 | +4 | 15 | |
| 9 | 10 | -4 | 14 | |
| 10 | 9 | +1 | 13 | |
| 11 | 9 | 0 | 12 | |
| 12 | 10 | -2 | 10 | |
| 13 | 10 | -4 | 9 | |
| 14 | 10 | -12 | 8 | |
| 15 | 9 | -4 | 6 | |
| 16 | 10 | -12 | 6 | |
| 17 | 10 | -19 | 5 | |
| 18 | 9 | -16 | 3 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.76 | 3.65 | 3.75 |
| 1.75 | 3.75 | 4.00 | |
| 365 | 1.76 | 3.85 | 3.81 |
| 1.78 | 3.84 | 3.92 | |
| MerkurXtip | 1.76 | 3.65 | 3.70 |
| Maxbet | 1.80 | 3.70 | 3.85 |
| 1.71 | 3.60 | 4.00 | |
![]() | 1.79 | 3.80 | 3.95 |
![]() | 1.74 | 3.70 | 4.00 |
| Mozzart | 1.70 | 3.80 | 4.00 |
| Soccerbet | 1.75 | 3.75 | 3.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.53%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.18 | 4.30 | |
| 1.16 | 4.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.25%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.56 | 2.14 | |
| Soccerbet | 1.55 | 2.15 |
| 1.58 | 2.25 | |
| 1.57 | 2.26 | |
| MerkurXtip | 1.55 | 2.25 |
| BRBrazilBet | 1.56 | 2.25 |
| 365 | 1.57 | 2.26 |
| Maxbet | 1.58 | 2.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.54%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.50 | 1.47 | |
| 2.50 | 1.47 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.03%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.55 | 1.16 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.18%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.25 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.9%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.19 | 1.21 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 66.68%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.15 | |
| Maxbet | 1.55 | 2.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.95%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Regionalliga Northeast
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
32'
Chemnitzer FC - Greifswalder FC: pregled
Prati Chemnitzer FC - Greifswalder FC uživo u takmičenju Regionalliga Northeast. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




