Club Siero - Avilés Stadium CF rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.3 - 1.0
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
3-1-4Pobede - Nerešeno - Porazi1-3-4
1.25Prosek golova (dato)0.50
1.50Prosek golova (primljeno)1.38
63%GG (oba daju gol)38%
63%Preko 2.5 gola25%
2Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 19:15
Takmičenje
Tercera Federacion, Group 2
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federacion, Group 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +6 | 6 | |
| 2 | 2 | +5 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | +3 | 6 | |
| 5 | 2 | +2 | 6 | |
| 6 | 2 | +4 | 4 | |
| 7 | 2 | 0 | 3 | |
| 8 | 2 | 0 | 3 | |
| 9 | 2 | +1 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -1 | 3 | |
| 12 | 2 | 0 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 1 | |
| 14 | 2 | -3 | 0 | |
| 15 | 2 | -4 | 0 | |
| 16 | 2 | -5 | 0 | |
| 17 | 2 | -6 | 0 | |
| 18 | 2 | -6 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| MerkurXtip | 1.90 | 3.15 | 3.75 |
| 1.88 | 3.15 | 3.70 | |
| Soccerbet | 1.95 | 3.10 | 3.60 |
| BRBrazilBet | 1.99 | 3.05 | 3.40 |
![]() | 2.02 | 3.15 | 3.60 |
| Maxbet | 2.00 | 3.10 | 3.45 |
| 1.90 | 3.15 | 3.75 | |
| 2.00 | 3.12 | 3.47 | |
![]() | 1.92 | 3.10 | 3.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.92%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 8.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.18%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.33 | 2.80 | |
| 1.31 | 2.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.09%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 2.05 | 1.63 |
| BRBrazilBet | 2.07 | 1.60 |
| 2.05 | 1.61 | |
| Soccerbet | 2.03 | 1.62 |
| 2.07 | 1.62 | |
| MerkurXtip | 2.06 | 1.68 |
| 1.99 | 1.64 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.83%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.75 | 1.19 | |
| 3.89 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.74%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.45 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.87%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.18 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 64.75%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.88 | 1.73 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.99%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federacion, Group 2
Kraj
Kraj
11:00
Kraj
11:00
Kraj
Kraj
59'
Club Siero - Avilés Stadium CF: pregled
Prati Club Siero - Avilés Stadium CF uživo u takmičenju Tercera Federacion, Group 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




