FC Cerdanyola Del Vallés - CF Montañesa rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.7 - 1.4
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.1
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-4-1Pobede - Nerešeno - Porazi4-0-1
1.17Prosek golova (dato)1.40
1.33Prosek golova (primljeno)0.20
67%GG (oba daju gol)0%
50%Preko 2.5 gola20%
2Čiste mreže4
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 12:00
Takmičenje
Tercera Federación, Group 5
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federación, Group 5
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +4 | 6 | |
| 2 | 3 | +2 | 6 | |
| 3 | 3 | +1 | 5 | |
| 4 | 2 | +2 | 4 | |
| 5 | 2 | +2 | 4 | |
| 6 | 2 | +1 | 4 | |
| 7 | 2 | +1 | 4 | |
| 8 | 2 | +1 | 3 | |
| 9 | 2 | 0 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -2 | 3 | |
| 12 | 3 | -2 | 3 | |
| 13 | 3 | -1 | 2 | |
| 14 | 2 | -1 | 1 | |
| 15 | 2 | -2 | 1 | |
| 16 | 2 | -2 | 1 | |
| 17 | 2 | -2 | 1 | |
| 18 | 2 | -2 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
![]() | 2.52 | 3.10 | 2.57 |
| 2.50 | 3.10 | 2.55 | |
![]() | 2.50 | 3.25 | 2.65 |
| 2.45 | 3.18 | 2.58 | |
| Maxbet | 2.45 | 3.20 | 2.60 |
| BRBrazilBet | 2.45 | 3.05 | 2.55 |
| 2.50 | 3.10 | 2.50 | |
| MerkurXtip | 2.50 | 3.10 | 2.55 |
| Soccerbet | 2.50 | 3.10 | 2.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 8.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.37%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.25 | 3.48 | |
| 1.30 | 2.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.66%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.82 | 1.80 |
| 1.83 | 1.83 | |
| 1.88 | 1.73 | |
| Soccerbet | 1.80 | 1.80 |
| Maxbet | 1.83 | 1.83 |
| 1.86 | 1.81 | |
| MerkurXtip | 1.88 | 1.83 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.84%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.21 | 1.27 | |
| 3.25 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.51%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 6.45 | 1.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.74%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.39 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 51.94%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.65 | 2.00 |
| Maxbet | 1.65 | 2.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.61%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federación, Group 5
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
FC Cerdanyola Del Vallés - CF Montañesa: pregled
Prati FC Cerdanyola Del Vallés - CF Montañesa uživo u takmičenju Tercera Federación, Group 5. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




