FC Penafiel U23 - Famalicão U23 rezultat uživo
Tok utakmice
4'
⚽G. Ferreira
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 1.7
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.2
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
0-6-2Pobede - Nerešeno - Porazi5-2-3
1.38Prosek golova (dato)1.80
1.63Prosek golova (primljeno)1.60
75%GG (oba daju gol)70%
50%Preko 2.5 gola70%
1Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
04.11.2026. 18:00
Takmičenje
U23 Liga Next Gen, 1st Phase
Zemlja
Portugal
Statistika utakmice
40%Posed lopte60%
3Korneri5
1Prekršaji0
0Ofsajdi3
3Žuti kartoni1
Postave
FC Penafiel U23 3-4-34-2-3-1 Famalicão U23
FC Penafiel U233-4-3
12
A. R. Fedorushchenko
55
T. R. Lopes
61
M. Injai
68
T. M. B. Ribeiro
22
M. Alberto
85
C. Augusto
38
M. Oliveira
79
T. Teixeira
18
K. N. Sinyam
66
T. Silva
80
D. Parkinson
Klupa
99
E. Pinheiro
92
R. Magalhães
84
M. Oliveira
82
L. R. Silva
57
J. Leal
77
H. Torres
91
K. Melo
87
D. M. D. Lopes
90
P. Faye
70
Kiko
71
K. Baba-Girei
97
D. Brito
Famalicão U234-2-3-1
1
J. Machado
2
D. Nogueira
4
L. Fawler
9
Guga
5
F. Couto
6
G. Rodrigues
3
R. Pires
7
G. Castro
20
G. Ferreira
11
M. Galeano
10
Jonas
Tabela - U23 Liga Next Gen, 1st Phase
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +6 | 15 | |
| 2 | 6 | +4 | 13 | |
| 3 | 6 | +2 | 11 | |
| 4 | 7 | +2 | 10 | |
| 5 | 5 | +3 | 9 | |
| 6 | 5 | +2 | 8 | |
| 7 | 7 | -2 | 8 | |
| 8 | 6 | +1 | 7 | |
| 9 | 5 | 0 | 7 | |
| 10 | 6 | -3 | 7 | |
| 11 | 2 | +2 | 6 | |
| 12 | 5 | 0 | 6 | |
| 13 | 4 | 0 | 6 | |
| 14 | 6 | 0 | 5 | |
| 15 | 6 | -1 | 5 | |
| 16 | 6 | -2 | 5 | |
| 17 | 6 | -5 | 5 | |
| 18 | 4 | -1 | 4 | |
| 19 | 5 | -3 | 3 | |
| 20 | 6 | -5 | 3 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.88 | 3.40 | 2.15 |
| Soccerbet | 2.95 | 3.45 | 2.07 |
| 3.05 | 3.35 | 2.05 | |
![]() | 3.00 | 3.40 | 2.07 |
| 3.01 | 3.54 | 2.17 | |
![]() | 2.88 | 3.45 | 2.12 |
| 365 | 2.84 | 3.55 | 2.10 |
| MerkurXtip | 2.95 | 3.50 | 2.15 |
| Maxbet | 2.95 | 3.50 | 2.15 |
| Mozzart | 3.00 | 3.40 | 2.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.41%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.17 | 4.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.2%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.61 | 2.04 | |
| BRBrazilBet | 1.61 | 2.15 |
| Soccerbet | 1.65 | 2.10 |
| 365 | 1.61 | 2.15 |
| 1.62 | 2.17 | |
| MerkurXtip | 1.60 | 2.15 |
| Maxbet | 1.58 | 2.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.69%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.63 | 1.43 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.95%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.90 | 1.14 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.13%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 10.10 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.94%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.50 | 2.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.14%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - U23 Liga Next Gen, 1st Phase
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
FC Penafiel U23 - Famalicão U23: pregled
Prati FC Penafiel U23 - Famalicão U23 uživo u takmičenju U23 Liga Next Gen, 1st Phase. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




