FCV Farul Constanța - FC Petrolul Ploiești rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.3 - 1.4
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.7
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-4-2Pobede - Nerešeno - Porazi6-1-3
1.13Prosek golova (dato)1.50
1.38Prosek golova (primljeno)1.40
50%GG (oba daju gol)40%
38%Preko 2.5 gola50%
2Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
11.10.2026. 20:00
Takmičenje
Superliga
Zemlja
Romania
Tabela - Superliga
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | +8 | 21 | |
| 2 | 9 | +12 | 20 | |
| 3 | 9 | +10 | 17 | |
| 4 | 9 | -1 | 16 | |
| 5 | 9 | +4 | 14 | |
| 6 | 10 | -3 | 13 | |
| 7 | 9 | +1 | 12 | |
| 8 | 10 | -1 | 12 | |
| 9 | 8 | -1 | 12 | |
| 10 | 9 | +4 | 11 | |
| 11 | 10 | -4 | 11 | |
| 12 | 9 | +1 | 10 | |
| 13 | 8 | -1 | 10 | |
| 14 | 9 | -3 | 10 | |
| 15 | 9 | -11 | 8 | |
| 16 | 9 | -15 | 1 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BetOle | 2.20 | 2.97 | 2.97 |
| BRBrazilBet | 1.88 | 3.45 | 3.75 |
| Soccerbet | 1.90 | 3.70 | 3.80 |
![]() | 1.92 | 3.55 | 3.70 |
| Mozzart | 1.92 | 3.50 | 4.00 |
![]() | 1.90 | 3.60 | 3.85 |
| 1.93 | 3.60 | 3.93 | |
| 1.90 | 3.65 | 3.85 | |
| 365 | 1.89 | 3.55 | 3.82 |
| Maxbet | 1.88 | 3.60 | 3.75 |
| MerkurXtip | 1.93 | 3.65 | 3.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža -2.52%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 13.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.59%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.24 | 4.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.65%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BetOle | 2.03 | 1.63 |
| Soccerbet | 1.72 | 2.00 |
| BRBrazilBet | 1.75 | 1.97 |
| 365 | 1.74 | 1.99 |
| 1.80 | 1.94 | |
| MerkurXtip | 1.77 | 2.05 |
| Maxbet | 1.73 | 1.98 |
| 1.74 | 2.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža -1.96%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.91 | 1.37 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.36%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.60 | 1.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.14%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 12.00 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.34%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BetOle | 1.85 | 1.77 |
| BRBrazilBet | 1.66 | 2.08 |
| Maxbet | 1.65 | 2.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 1.67%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Superliga
Kraj
Kraj
Kraj
FCV Farul Constanța - FC Petrolul Ploiești: pregled
Prati FCV Farul Constanța - FC Petrolul Ploiești uživo u takmičenju Superliga. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




