Fgura United FC - St. Lucia FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 0.5
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-1-0Pobede - Nerešeno - Porazi0-2-0
2.50Prosek golova (dato)0.50
0.50Prosek golova (primljeno)0.50
50%GG (oba daju gol)50%
50%Preko 2.5 gola0%
1Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 19:30
Takmičenje
Challenge League
Zemlja
Malta
Tabela - Challenge League
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +1 | 4 | |
| 2 | 1 | +4 | 3 | |
| 3 | 1 | +3 | 3 | |
| 4 | 1 | +3 | 3 | |
| 5 | 1 | +2 | 3 | |
| 6 | 1 | +1 | 3 | |
| 7 | 2 | 0 | 3 | |
| 8 | 2 | 0 | 2 | |
| 9 | 1 | 0 | 1 | |
| 10 | 1 | 0 | 1 | |
| 11 | 2 | -3 | 1 | |
| 12 | 1 | -1 | 0 | |
| 13 | 1 | -1 | 0 | |
| 14 | 1 | -2 | 0 | |
| 15 | 1 | -3 | 0 | |
| 16 | 1 | -4 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Maxbet | 2.35 | 3.40 | 2.50 |
| BRBrazilBet | 2.50 | 3.25 | 2.50 |
![]() | 2.37 | 3.45 | 2.52 |
| 2.38 | 3.40 | 2.50 | |
![]() | 2.35 | 3.45 | 2.55 |
| Soccerbet | 2.40 | 3.40 | 2.50 |
| 2.35 | 3.30 | 2.55 | |
| 2.40 | 3.59 | 2.62 | |
| 365 | 2.35 | 3.46 | 2.53 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.21 | 3.55 | |
| 1.18 | 4.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.38%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.64 | 2.01 | |
| BRBrazilBet | 1.56 | 2.22 |
| Maxbet | 1.55 | 2.20 |
| 1.63 | 2.00 | |
| Soccerbet | 1.60 | 2.20 |
| 365 | 1.57 | 2.22 |
| 1.59 | 2.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.60 | 1.38 | |
| 2.53 | 1.47 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.49%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.65 | 1.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.46%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.50 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.61%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.37 | 1.22 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 54.96%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.50 | 2.38 |
| Maxbet | 1.48 | 2.35 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.68%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Challenge League
Kraj
Kraj
Kraj
Fgura United FC - St. Lucia FC: pregled
Prati Fgura United FC - St. Lucia FC uživo u takmičenju Challenge League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




