Forge FC - Atlético Ottawa rezultat uživo
Tok utakmice
25'
⚽N. F. ChateauK. Habibullah
A. Aromatario🟨
29'
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.9 - 1.1
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
3-5-0Pobede - Nerešeno - Porazi1-2-4
2.25Prosek golova (dato)0.71
1.50Prosek golova (primljeno)1.57
88%GG (oba daju gol)43%
63%Preko 2.5 gola57%
1Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 19:00
Takmičenje
Canadian Premier League, Playoffs
Zemlja
Canada
Statistika utakmice
53%Posed lopte47%
3Ukupno šuteva1
1Šutevi u okvir1
2Šutevi van okvira0
1Velike šanse0
2Korneri0
0Odbrane golmana1
4Prekršaji5
1Žuti kartoni0
165Ukupno dodavanja153
Postave
Forge FC 4-2-3-14-2-3-1 Atlético Ottawa
Forge FC4-2-3-1
16
D. Bertaud
24
R. Rama
5
D. Nimick
55
M. James
3
M. Jevremović
8
A. Batisse
23
A. Aromatario
87
M. Bourgeois
22
N. Jensen
17
H. Massunda
26
A. Sadek
Klupa
36
D. Bontis
4
D. Krutzen
6
B. Paton
19
T. Borges
11
N. Ampomah
12
M. Filion
7
I. Oketokoun
Atlético Ottawa4-2-3-1
31
C. Kalongo
37
T. Arnaud
3
J. Dunn-Johnson
84
S. Kozlovskiy
20
J. Coulanges
10
M. Aparicio
6
D. Gutiérrez
7
E. García
13
B. Tabla
30
K. Habibullah
21
N. F. Chateau
Klupa
1
T. Crampton
4
T. Walker
18
R. Mbomio
11
G. Antinoro
14
J. Assi
2
J. Castro
77
R. Abraham
Tabela - Canadian Premier League, Playoffs
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | +29 | 49 | |
| 2 | 21 | +18 | 45 | |
| 3 | 22 | -3 | 34 | |
| 4 | 22 | +2 | 30 | |
| 5 | 22 | -6 | 23 | |
| 6 | 20 | -13 | 23 | |
| 7 | 21 | -9 | 22 | |
| 8 | 21 | -18 | 10 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Maxbet | 1.53 | 4.10 | 5.35 |
| BRBrazilBet | 1.50 | 4.00 | 5.20 |
![]() | 1.53 | 3.95 | 4.90 |
![]() | 1.51 | 4.20 | 5.10 |
| 1.55 | 4.00 | 4.65 | |
| 365 | 1.52 | 4.11 | 5.35 |
| Soccerbet | 1.50 | 4.10 | 5.85 |
| MerkurXtip | 1.48 | 4.15 | 5.10 |
| Mozzart | 1.53 | 4.20 | 4.90 |
| 1.54 | 4.20 | 5.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.42%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.20 | 4.05 | |
| 1.18 | 4.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.31%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Soccerbet | 1.62 | 2.15 |
| MerkurXtip | 1.58 | 2.20 |
| 1.63 | 2.14 | |
| 365 | 1.59 | 2.21 |
| 1.61 | 2.23 | |
| BRBrazilBet | 1.59 | 2.20 |
| Maxbet | 1.60 | 2.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.60 | 1.44 | |
| 2.59 | 1.46 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.95%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.75 | 1.16 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.26%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.80 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.29%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.12 | 1.16 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 75.49%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.73 | 1.95 | |
| Maxbet | 1.70 | 2.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.8%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
3.33Prosek golova
67%Oba tima gol
100%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Canadian Premier League, Playoffs
Forge FC - Atlético Ottawa: pregled
Prati Forge FC - Atlético Ottawa uživo u takmičenju Canadian Premier League, Playoffs. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




