Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang rezultat uživo
Tok utakmice
K. Min🟨
42'
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.3 - 0.9
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.2
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-4-1Pobede - Nerešeno - Porazi2-4-2
1.14Prosek golova (dato)1.13
0.71Prosek golova (primljeno)1.38
43%GG (oba daju gol)75%
29%Preko 2.5 gola50%
4Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 08:30
Takmičenje
K League 1, Relegation Round
Zemlja
South Korea
Postave
Gimcheon Sangmu FC 4-4-24-3-3 FC Anyang
Gimcheon Sangmu FC4-4-2
51
J. Ahn
2
K. Min
5
M. K. Kim
33
P. Jin-Seong
44
M. S. Park
50
K. Ju-Hyeok
55
T. Park
56
L. Kang-Hyeon
48
Y. Hong
47
L. Sangheon
49
M. Kang
Klupa
41
P. Man-Ho
62
J. Kim
65
L. Sang-hyeok
46
M. Chung
53
R. Kyung-ho
54
Y. Jae-Seok
21
I. Kim
68
Y. Heo
57
J. Jae-Min
FC Anyang4-3-3
23
J. H. Kim
17
J. H. Kang
3
J. Kim
21
K. W. Kwon
22
D. J. Kim
7
M. Oliveira
33
D. Bakker
18
B. Knežević
71
H. Chae
19
U. Kim
10
I. Jukić
Klupa
31
D. S. Kim
25
K. Jae-Hyun
32
T. H. Lee
5
Y. C. Kim
24
B. K. Kim
27
G. Choi
20
J. W. Yu
8
J. H. Kim
9
B. Herculano
Tabela - K League 1, Relegation Round
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | +32 | 62 | |
| 2 | 30 | +5 | 47 | |
| 3 | 29 | +10 | 43 | |
| 4 | 29 | +9 | 43 | |
| 5 | 29 | +5 | 43 | |
| 6 | 29 | +9 | 39 | |
| 7 | 30 | -9 | 38 | |
| 8 | 28 | +3 | 37 | |
| 9 | 29 | -7 | 37 | |
| 10 | 30 | -6 | 33 | |
| 11 | 30 | -9 | 32 | |
| 12 | 29 | -42 | 14 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.20 | 2.43 | |
| 2.70 | 3.25 | 2.50 | |
| Soccerbet | 2.60 | 3.35 | 2.65 |
| BRBrazilBet | 2.60 | 3.25 | 2.50 |
| 2.62 | 3.51 | 2.53 | |
![]() | 2.60 | 3.30 | 2.50 |
![]() | 2.62 | 3.25 | 2.50 |
| Mozzart | 2.60 | 3.15 | 2.65 |
| Maxbet | 2.10 | 3.35 | 3.20 |
| 365 | 2.63 | 3.37 | 2.54 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža -3.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 12.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.14%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | |
| 1.23 | 3.82 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.54%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 365 | 1.77 | 1.95 |
| Soccerbet | 1.80 | 1.90 |
| BRBrazilBet | 1.77 | 1.95 |
| 1.80 | 1.91 | |
| 1.77 | 1.95 | |
| 1.82 | 1.93 | |
| Maxbet | 1.75 | 1.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.23%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.04 | 1.34 | |
| 3.05 | 1.33 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.41%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.95 | 1.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.72%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.47 | 1.29 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 45.55%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.65 | 2.10 | |
| Maxbet | 1.63 | 2.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.78%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - K League 1, Relegation Round
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang: pregled
Prati Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang uživo u takmičenju K League 1, Relegation Round. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




