Gimhae City FC - Hwaseong FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.8
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-3-5Pobede - Nerešeno - Porazi2-2-4
1.11Prosek golova (dato)1.13
2.44Prosek golova (primljeno)1.25
56%GG (oba daju gol)63%
56%Preko 2.5 gola38%
0Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 08:30
Takmičenje
K-League 2
Zemlja
South Korea
Postave
Gimhae City FC 4-4-23-4-3 Hwaseong FC
Gimhae City FC4-4-2
91
P. S. Choi
41
Y. Park
5
J. Yeo
6
C. Ju-yong
17
Y. Lee
23
H. Y. Seong
22
S. Park
98
M. Baggio
27
L. Jun-Gyu
94
J. Woo
9
B. Mikeltadze
Klupa
1
J. U. Jeong
29
H. Uk-Hyeon
3
S. C. Lee
14
G. H. Pyo
11
K. U. Lee
34
S. U. Kwak
16
W. Choe
96
R. Macedo
30
S. Hyun-Jin
Hwaseong FC3-4-3
1
S. Kim
44
H. Sunwoo
97
R. Lee
4
J. Min-Jun
22
K. Dae-hwan
8
S. Jeon
16
M. Choi
17
K. M. Park
11
L. Pllana
14
B. O. Kim
7
J. Jae-Min
Klupa
38
P. Eui-Jeong
15
A. Vojnović
20
J. Park
6
J. Kim
2
C. Lim
92
J. Lee
79
B. Lim
90
S. Iljutcenko
9
S. Petrov
Tabela - K-League 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | +19 | 53 | |
| 2 | 25 | +21 | 48 | |
| 3 | 26 | +15 | 48 | |
| 4 | 26 | +13 | 46 | |
| 5 | 25 | +14 | 43 | |
| 6 | 26 | +7 | 41 | |
| 7 | 25 | +1 | 35 | |
| 8 | 25 | +3 | 34 | |
| 9 | 24 | +1 | 33 | |
| 10 | 24 | -2 | 30 | |
| 11 | 24 | -4 | 26 | |
| 12 | 24 | -6 | 26 | |
| 13 | 25 | -11 | 26 | |
| 14 | 26 | -7 | 23 | |
| 15 | 25 | -21 | 22 | |
| 16 | 25 | -15 | 21 | |
| 17 | 24 | -28 | 13 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.60 | 1.75 | |
| 4.15 | 3.52 | 1.81 | |
| 4.00 | 3.60 | 1.78 | |
| BRBrazilBet | 4.10 | 3.45 | 1.81 |
| Soccerbet | 4.05 | 3.70 | 1.75 |
![]() | 4.20 | 3.55 | 1.82 |
![]() | 3.90 | 3.60 | 1.80 |
| Maxbet | 4.10 | 3.50 | 1.80 |
| MerkurXtip | 4.30 | 3.65 | 1.82 |
| Mozzart | 4.30 | 3.50 | 1.77 |
| 365 | 4.17 | 3.52 | 1.81 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.23%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.23 | 3.75 | |
| 1.22 | 3.86 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.21%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 365 | 1.75 | 1.97 |
| Soccerbet | 1.75 | 1.95 |
| BRBrazilBet | 1.77 | 1.95 |
| 1.75 | 1.97 | |
| 1.75 | 1.97 | |
| 1.76 | 1.95 | |
| Maxbet | 1.75 | 1.95 |
| MerkurXtip | 1.80 | 2.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.06%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.90 | 1.36 | |
| 2.99 | 1.34 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.97%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.80 | 1.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.15%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.89 | 1.23 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 34.21%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.71 | 2.00 | |
| Maxbet | 1.70 | 2.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.48%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - K-League 2
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Gimhae City FC - Hwaseong FC: pregled
Prati Gimhae City FC - Hwaseong FC uživo u takmičenju K-League 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




