Hưng Yên FC - Quy Nhơn United rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.3 - 1.5
Najverovatniji ishod: 2-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
4-1-1Pobede - Nerešeno - Porazi1-1-4
2.50Prosek golova (dato)1.83
1.17Prosek golova (primljeno)2.00
83%GG (oba daju gol)67%
83%Preko 2.5 gola83%
1Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 12:00
Takmičenje
V-League 2
Zemlja
Vietnam
Tabela - V-League 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | +3 | 3 | |
| 2 | 1 | +2 | 3 | |
| 3 | 1 | +1 | 3 | |
| 4 | 1 | +1 | 3 | |
| 5 | 1 | +1 | 3 | |
| 6 | 1 | 0 | 1 | |
| 7 | 1 | 0 | 1 | |
| 8 | 1 | 0 | 1 | |
| 9 | 1 | 0 | 1 | |
| 10 | 1 | -1 | 0 | |
| 11 | 1 | -1 | 0 | |
| 12 | 1 | -1 | 0 | |
| 13 | 1 | -2 | 0 | |
| 14 | 1 | -3 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Mozzart | 1.40 | 4.40 | 7.25 |
| 1.42 | 4.20 | 5.80 | |
![]() | 1.46 | 4.05 | 5.60 |
| 1.47 | 4.25 | 6.20 | |
| 1.42 | 4.25 | 5.85 | |
| Soccerbet | 1.45 | 4.40 | 6.05 |
| 365 | 1.45 | 4.07 | 5.70 |
| MerkurXtip | 1.43 | 4.05 | 5.75 |
| Maxbet | 1.42 | 3.95 | 5.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.55%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.18 | 4.35 | |
| 1.20 | 4.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.32%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.60 | 2.10 |
| 1.62 | 2.04 | |
| 1.63 | 2.14 | |
| 1.65 | 2.10 | |
| Soccerbet | 1.62 | 2.02 |
| MerkurXtip | 1.60 | 2.10 |
| 365 | 1.62 | 2.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.34%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.67 | 1.42 | |
| 2.65 | 1.42 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.88%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.00 | 1.13 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.5%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 10.40 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.65%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.06 | 1.14 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 82.06%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.78 | 1.85 |
| 1.85 | 1.82 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.11%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - V-League 2
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
HT
Hưng Yên FC - Quy Nhơn United: pregled
Prati Hưng Yên FC - Quy Nhơn United uživo u takmičenju V-League 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.



