KF Egnatia - FC Midtjylland rezultat uživo
Statistika timova (poslednjih 10)
5-1-4Pobede - Nerešeno - Porazi7-3-0
2.10Prosek golova (dato)2.60
1.70Prosek golova (primljeno)0.80
80%GG (oba daju gol)60%
90%Preko 2.5 gola50%
2Čiste mreže4
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 2.2
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.6
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Detalji meča
Datum i vreme
15.10.2026. 18:45
Takmičenje
UEFA Conference League
Zemlja
Europe
Tabela - UEFA Conference League
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | 0 | 0 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BetOle | 5.10 | 3.75 | 1.55 |
| BRBrazilBet | 6.30 | 4.25 | 1.53 |
| Maxbet | 6.40 | 4.20 | 1.53 |
| Mozzart | 5.90 | 4.00 | 1.58 |
| 6.40 | 4.00 | 1.53 | |
| Soccerbet | 6.10 | 4.30 | 1.50 |
![]() | 5.80 | 4.25 | 1.56 |
| 6.00 | 4.20 | 1.49 | |
| 365 | 5.90 | 4.04 | 1.56 |
| MerkurXtip | 6.50 | 4.33 | 1.50 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 1.77%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.24 | 3.65 | |
| 1.22 | 4.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.04%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BetOle | 1.71 | 2.00 |
| 1.72 | 2.10 | |
| Maxbet | 1.73 | 2.12 |
| BRBrazilBet | 1.75 | 2.10 |
| Soccerbet | 1.70 | 2.02 |
| 365 | 1.75 | 2.06 |
| MerkurXtip | 1.70 | 2.10 |
| 1.70 | 2.08 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.31%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.80 | 1.38 | |
| 2.81 | 1.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.35 | 1.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.98%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 11.30 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.86%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 2.46 | 1.23 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 21.95%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BetOle | 1.82 | 1.87 |
| Maxbet | 1.90 | 1.88 |
| BRBrazilBet | 1.90 | 1.88 |
| 1.81 | 1.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.91%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - UEFA Conference League
16:45
16:45
16:45
16:45
16:45
16:45
16:45
16:45
KF Egnatia - FC Midtjylland: pregled
Prati KF Egnatia - FC Midtjylland uživo u takmičenju UEFA Conference League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.



