Larne FC - Coleraine FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 1.4
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
7-1-1Pobede - Nerešeno - Porazi8-1-1
2.00Prosek golova (dato)2.10
0.67Prosek golova (primljeno)0.90
22%GG (oba daju gol)50%
44%Preko 2.5 gola70%
6Čiste mreže4
Detalji meča
Datum i vreme
16.10.2026. 20:45
Takmičenje
Premiership
Zemlja
Northern Ireland
Tabela - Premiership
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +12 | 19 | |
| 2 | 8 | +3 | 17 | |
| 3 | 6 | +8 | 16 | |
| 4 | 8 | +1 | 13 | |
| 5 | 8 | +2 | 12 | |
| 6 | 8 | 0 | 12 | |
| 7 | 8 | +1 | 10 | |
| 8 | 8 | -1 | 10 | |
| 9 | 7 | 0 | 8 | |
| 10 | 6 | -4 | 6 | |
| 11 | 8 | -11 | 5 | |
| 12 | 8 | -11 | 1 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| MerkurXtip | 2.37 | 3.20 | 2.83 |
| BRBrazilBet | 2.35 | 3.05 | 3.00 |
| Soccerbet | 2.42 | 3.10 | 2.85 |
![]() | 2.25 | 3.30 | 2.92 |
| Maxbet | 2.35 | 3.10 | 2.95 |
| 2.25 | 3.35 | 2.95 | |
![]() | 2.25 | 3.15 | 3.20 |
| 2.25 | 3.22 | 3.19 | |
| Mozzart | 2.30 | 3.30 | 2.90 |
| 365 | 2.23 | 3.20 | 3.15 |
| 2.19 | 3.25 | 2.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.42%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 10.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.39%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | |
| 1.31 | 3.41 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.08%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.93 | 1.78 | |
| 1.95 | 1.82 | |
| Soccerbet | 1.92 | 1.78 |
| Maxbet | 1.90 | 1.78 |
| 365 | 1.92 | 1.79 |
| BRBrazilBet | 1.92 | 1.78 |
| 1.92 | 1.78 | |
| MerkurXtip | 1.93 | 1.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.23%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.40 | 1.27 | |
| 3.49 | 1.29 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.17%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.15 | 1.07 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.44%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.35 | 1.28 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 52.2%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.75 | 1.95 | |
| Maxbet | 1.73 | 1.98 |
| BRBrazilBet | 1.74 | 1.97 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.65%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
0.00Prosek golova
0%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Larne FC - Coleraine FC: pregled
Prati Larne FC - Coleraine FC uživo u takmičenju Premiership. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




