Macclesfield FC - Anstey Nomads rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.3 - 1.7
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.9
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
6-2-2Pobede - Nerešeno - Porazi7-2-1
1.50Prosek golova (dato)2.40
0.90Prosek golova (primljeno)1.00
70%GG (oba daju gol)60%
70%Preko 2.5 gola80%
3Čiste mreže4
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 16:00
Takmičenje
FA Cup
Zemlja
England
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.43 | 5.00 | 5.55 | |
| BRBrazilBet | 1.50 | 4.20 | 4.90 |
| Soccerbet | 1.55 | 4.35 | 4.60 |
| MerkurXtip | 1.40 | 4.85 | 5.25 |
| 1.42 | 4.80 | 5.00 | |
| Mozzart | 1.45 | 4.30 | 5.70 |
![]() | 1.45 | 4.80 | 5.10 |
| 365 | 1.46 | 4.50 | 5.55 |
| 1.46 | 4.60 | 5.70 | |
![]() | 1.42 | 4.55 | 5.30 |
| Maxbet | 1.42 | 4.85 | 5.50 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.06%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.11 | 6.00 | |
| 1.17 | 4.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.14%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.46 | 2.36 | |
| BRBrazilBet | 1.40 | 2.70 |
| Soccerbet | 1.45 | 2.55 |
| 365 | 1.48 | 2.47 |
| 1.41 | 2.76 | |
| 1.48 | 2.47 | |
| Maxbet | 1.40 | 2.75 |
| MerkurXtip | 1.40 | 2.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.8%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.06 | 1.70 | |
| 2.20 | 1.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.28%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.47 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.18%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 6.55 | 1.08 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.86%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.11 | 1.14 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 77.81%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.53 | 2.30 |
| 1.56 | 2.25 | |
| Maxbet | 1.53 | 2.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.58%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - FA Cup
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Macclesfield FC - Anstey Nomads: pregled
Prati Macclesfield FC - Anstey Nomads uživo u takmičenju FA Cup. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




