Madla - Staal Jørpeland rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.8 - 1.6
Najverovatniji ishod: 3-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 4.3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
6-2-1Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-5
2.67Prosek golova (dato)2.13
1.00Prosek golova (primljeno)2.88
56%GG (oba daju gol)88%
56%Preko 2.5 gola88%
3Čiste mreže0
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 14:00
Takmičenje
3rd Division, Group 4
Zemlja
Norway
Tabela - 3rd Division, Group 4
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 19 | +25 | 41 | |
| 2 | 20 | +13 | 37 | |
| 3 | 20 | +23 | 35 | |
| 4 | 20 | +8 | 33 | |
| 5 | 20 | +7 | 33 | |
| 6 | 19 | +22 | 31 | |
| 7 | 20 | -1 | 27 | |
| 8 | 19 | -4 | 26 | |
| 9 | 20 | -7 | 23 | |
| 10 | 19 | -9 | 22 | |
| 11 | 19 | -9 | 22 | |
| 12 | 19 | -17 | 21 | |
| 13 | 20 | -21 | 20 | |
| 14 | 20 | -29 | 15 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
![]() | 1.20 | 6.10 | 7.90 |
| MerkurXtip | 1.22 | 5.60 | 7.20 |
| 1.20 | 6.20 | 8.60 | |
![]() | 1.23 | 6.20 | 7.50 |
| BRBrazilBet | 1.22 | 5.80 | 7.20 |
| Maxbet | 1.24 | 6.00 | 7.50 |
| Soccerbet | 1.25 | 6.05 | 6.80 |
| 1.25 | 6.25 | 7.85 | |
| 1.18 | 6.25 | 8.90 | |
| 365 | 1.24 | 5.95 | 7.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.24%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 12.30 | |
| 1.03 | 7.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.11 | 5.00 |
| 1.14 | 4.30 | |
| BRBrazilBet | 1.11 | 4.95 |
| 365 | 1.12 | 5.05 |
| 1.12 | 5.05 | |
| 1.13 | 4.45 | |
| MerkurXtip | 1.18 | 4.30 |
| Soccerbet | 1.14 | 4.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.55%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.37 | 2.63 | |
| 1.39 | 2.64 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.82%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.11%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.04 | 1.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.82%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.25 | 1.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.96%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.02 | 1.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 93.28%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.32 | 2.85 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.85%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - 3rd Division, Group 4
Madla - Staal Jørpeland: pregled
Prati Madla - Staal Jørpeland uživo u takmičenju 3rd Division, Group 4. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




