Moss FK - Ranheim IL rezultat uživo
Tok utakmice
N. SemmenS. Grønli⚽
7'
22'
⚽G. Mogensen
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 2.4
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-1-7Pobede - Nerešeno - Porazi5-3-1
1.40Prosek golova (dato)2.22
2.50Prosek golova (primljeno)1.44
60%GG (oba daju gol)89%
70%Preko 2.5 gola67%
1Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 13:00
Takmičenje
1st Division
Zemlja
Norway
Postave
Moss FK 3-5-24-3-3 Ranheim IL
Moss FK3-5-2
1
M. E. Eriksen
4
N. Ibsen
26
E. Chidi
5
O. Jebali
2
M. Cassidy
8
H. V. Krohg
17
P. Andersen
21
S. Grønli
16
W. S. Kvale
25
T. Usman
20
N. Semmen
Klupa
12
M. N. Rylandsholm
6
M. Lassen
7
N. Alexandersson
27
J. S. Selnaes
9
O. Aga
10
M. Nije
22
J. P. Ogbole
23
R. J. Hermanstad
31
J. L. Harveg
Ranheim IL4-3-3
1
J. Storevik
15
K. M. Rolstad
22
T. B. Haukeberg
19
Jonas
24
H. Gangstad
10
M. Johnson
26
S. S. Thorstensen
8
O. K. Holden
17
F. Nyenetue
27
G. Mogensen
20
A. Fossli
Klupa
12
O. A. Madsen
4
T. E. Kongerud
5
N. Pallas
11
M. Sylva
21
E. J. Solberg
25
L. Skammelsrud
9
S. Haugland
Tabela - 1st Division
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | +31 | 49 | |
| 2 | 22 | +29 | 47 | |
| 3 | 22 | +27 | 45 | |
| 4 | 22 | +27 | 42 | |
| 5 | 22 | -3 | 34 | |
| 6 | 22 | +7 | 33 | |
| 7 | 23 | -3 | 33 | |
| 8 | 22 | -4 | 29 | |
| 9 | 22 | -6 | 28 | |
| 10 | 22 | -5 | 25 | |
| 11 | 22 | -15 | 25 | |
| 12 | 22 | -9 | 24 | |
| 13 | 22 | -14 | 23 | |
| 14 | 22 | -15 | 22 | |
| 15 | 23 | -14 | 20 | |
| 16 | 22 | -33 | 19 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.53 | 4.10 | 2.32 | |
| BRBrazilBet | 2.55 | 3.80 | 2.28 |
| Maxbet | 2.55 | 3.95 | 2.25 |
![]() | 2.57 | 3.65 | 2.35 |
![]() | 2.55 | 4.10 | 2.35 |
| Mozzart | 2.40 | 3.50 | 2.35 |
| Soccerbet | 2.55 | 4.00 | 2.25 |
| MerkurXtip | 2.55 | 3.95 | 2.35 |
| 2.65 | 3.65 | 2.35 | |
| 365 | 2.55 | 3.97 | 2.34 |
| 2.47 | 3.70 | 2.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.68%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.08 | 6.90 | |
| 1.10 | 5.85 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.4%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Soccerbet | 1.35 | 2.90 |
| 365 | 1.34 | 3.04 |
| MerkurXtip | 1.35 | 3.05 |
| 1.37 | 2.85 | |
| 1.35 | 3.06 | |
| BRBrazilBet | 1.32 | 3.05 |
| 1.37 | 2.85 | |
| Maxbet | 1.32 | 3.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.25%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.82 | |
| 1.95 | 1.76 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.23%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.10 | 1.33 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.45%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.65 | 1.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.98%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 11.20 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.97%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.53 | 1.24 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 46%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.34 | 3.00 | |
| Maxbet | 1.31 | 3.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.88%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - 1st Division
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Moss FK - Ranheim IL: pregled
Prati Moss FK - Ranheim IL uživo u takmičenju 1st Division. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




