Nykøbing FC - Brabrand rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.3 - 1.6
Najverovatniji ishod: 2-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
7-2-1Pobede - Nerešeno - Porazi4-2-4
3.10Prosek golova (dato)1.60
1.50Prosek golova (primljeno)1.40
50%GG (oba daju gol)80%
80%Preko 2.5 gola60%
5Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 14:00
Takmičenje
CampoBet 2 Division
Zemlja
Denmark
Tabela - CampoBet 2 Division
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +14 | 20 | |
| 2 | 8 | +8 | 15 | |
| 3 | 8 | +6 | 14 | |
| 4 | 8 | +7 | 13 | |
| 5 | 8 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 0 | 11 | |
| 7 | 8 | 0 | 11 | |
| 8 | 8 | -1 | 9 | |
| 9 | 8 | -8 | 7 | |
| 10 | 7 | -6 | 5 | |
| 11 | 8 | -10 | 5 | |
| 12 | 7 | -12 | 1 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.40 | 5.10 | 6.05 | |
![]() | 1.37 | 4.80 | 6.00 |
| BRBrazilBet | 1.40 | 4.60 | 5.50 |
![]() | 1.42 | 4.90 | 5.90 |
| Maxbet | 1.42 | 4.80 | 5.80 |
| Mozzart | 1.42 | 4.50 | 6.50 |
| 365 | 1.38 | 5.05 | 6.10 |
| MerkurXtip | 1.37 | 4.95 | 5.70 |
| Soccerbet | 1.38 | 5.25 | 5.90 |
| 1.36 | 4.70 | 6.20 | |
| 1.38 | 5.00 | 6.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.85%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.07 | 6.85 | |
| 1.05 | 7.85 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.2%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.32 | 2.80 | |
| 1.33 | 3.05 | |
| Soccerbet | 1.28 | 3.00 |
| 365 | 1.27 | 3.39 |
| 1.27 | 3.40 | |
| BRBrazilBet | 1.32 | 3.05 |
| Maxbet | 1.30 | 3.00 |
| MerkurXtip | 1.32 | 3.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.6%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.85 | 1.85 | |
| 1.75 | 1.96 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.07%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.73 | 1.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.06%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.80 | 1.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.79%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.20 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.96%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.08 | 1.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 81.88%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.40 | |
| Maxbet | 1.45 | 2.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.23%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
2.00Prosek golova
100%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - CampoBet 2 Division
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Nykøbing FC - Brabrand: pregled
Prati Nykøbing FC - Brabrand uživo u takmičenju CampoBet 2 Division. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




