Pau FC - Nantes rezultat uživo
Tok utakmice
19'
🔁L. LerouxT. Robinet
C. Fall🟨
27'
28'
⚽K. Corredor
43'
🟨M. Cafaro
A. Briançon🟨
45+2'
B. Leye🟨
45+2'
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 1.3
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.7
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 20:00
Takmičenje
Ligue 2
Zemlja
France
Statistika utakmice
0.13xG (očekivani golovi)1.08
59%Posed lopte41%
4Ukupno šuteva6
2Šutevi u okvir2
2Šutevi van okvira2
0Velike šanse1
1Korneri3
1Odbrane golmana2
5Prekršaji9
2Ofsajdi1
3Žuti kartoni1
288Ukupno dodavanja202
Postave
Pau FC5-3-2
1
B. Maubleu6.5
39
M. Tourraine6.4
29
G. Paquiez6.7
23
A. Briançon6.6
88
A. Bamba6.7
8
S. Basse6.5
6
C. Fall6.8
21
J. Benet6.4
5
L. Rajot6.6
7
H. Benali6.5
9
B. Leye6.4
Klupa
30
E. Salles
4
A. Dodote
22
R. M. Baheng
97
A. Abdallah
10
B. Brahimi
25
Q. Daubin
56
A. Mbaye
18
J. Sebas
19
T. Saettel
Nantes3-4-3
30
P. Carlgren6.6
24
F. Guilbert6.4
5
L. Perrin6.6
98
K. Amian6.5
18
F. Centonze6.5
44
B. Pierret6.6
8
J. Lepenant6.4
20
M. Cafaro6.6
12
K. Corredor6.6
27
T. Robinet6.5
37
I. Ganago6.7
Klupa
1
M. Dupé
46
E. Mongo
28
I. Sissoko
23
W. Younoussa
13
F. Doucouré
75
A. Cherni
17
D. Tabibou
19
L. Leroux
7
A. Joujou
Tabela - Ligue 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | +11 | 15 | |
| 2 | 7 | +2 | 14 | |
| 3 | 7 | +6 | 13 | |
| 4 | 7 | +1 | 12 | |
| 5 | 7 | +1 | 10 | |
| 6 | 7 | 0 | 10 | |
| 7 | 7 | -1 | 10 | |
| 8 | 6 | +3 | 9 | |
| 9 | 7 | 0 | 9 | |
| 10 | 7 | 0 | 8 | |
| 11 | 7 | -2 | 8 | |
| 12 | 7 | -2 | 8 | |
| 13 | 7 | -3 | 8 | |
| 14 | 7 | -2 | 7 | |
| 15 | 7 | -4 | 7 | |
| 16 | 7 | -2 | 6 | |
| 17 | 7 | -2 | 5 | |
| 18 | 7 | -6 | 5 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.45 | 3.20 | 2.19 | |
| Maxbet | 3.30 | 3.10 | 2.20 |
![]() | 3.40 | 3.10 | 2.25 |
| Mozzart | 3.45 | 3.40 | 2.15 |
![]() | 3.40 | 3.20 | 2.22 |
| BRBrazilBet | 3.35 | 3.05 | 2.25 |
| Soccerbet | 3.40 | 3.30 | 2.20 |
| 3.46 | 3.12 | 2.27 | |
| 3.35 | 3.25 | 2.20 | |
| MerkurXtip | 3.30 | 3.15 | 2.32 |
| 365 | 3.42 | 3.10 | 2.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 1.42%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.05 | 9.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.17%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | |
| 1.37 | 3.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.58%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 365 | 2.18 | 1.67 |
| 2.15 | 1.65 | |
| BRBrazilBet | 2.15 | 1.65 |
| Soccerbet | 2.15 | 1.63 |
| 2.20 | 1.65 | |
| 2.17 | 1.67 | |
| Maxbet | 2.12 | 1.63 |
| MerkurXtip | 2.20 | 1.68 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.98%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.15 | 1.19 | |
| 4.10 | 1.22 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.06%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.95 | 1.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.41%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.65 | 1.33 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 35.79%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.90 | 1.84 | |
| Maxbet | 1.90 | 1.78 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.98%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Ligue 2
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Pau FC - Nantes: pregled
Prati Pau FC - Nantes uživo u takmičenju Ligue 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




