Penrhyncoch FC - Caersws FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.8 - 2.6
Najverovatniji ishod: 1-3
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.4
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
0-1-8Pobede - Nerešeno - Porazi5-2-2
0.44Prosek golova (dato)2.00
3.11Prosek golova (primljeno)1.22
33%GG (oba daju gol)33%
67%Preko 2.5 gola56%
0Čiste mreže4
Detalji meča
Datum i vreme
06.11.2026. 20:45
Takmičenje
Cymru Championship, North
Zemlja
Wales
Tabela - Cymru Championship, North
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +17 | 21 | |
| 2 | 7 | +15 | 19 | |
| 3 | 8 | +5 | 18 | |
| 4 | 8 | +10 | 17 | |
| 5 | 8 | +10 | 16 | |
| 6 | 8 | +4 | 14 | |
| 7 | 7 | +4 | 13 | |
| 8 | 8 | +1 | 10 | |
| 9 | 7 | -6 | 10 | |
| 10 | 7 | +1 | 9 | |
| 11 | 8 | +1 | 8 | |
| 12 | 8 | -1 | 7 | |
| 13 | 7 | -7 | 4 | |
| 14 | 8 | -13 | 4 | |
| 15 | 7 | -18 | 1 | |
| 16 | 8 | -23 | 1 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 5.70 | 4.85 | 1.37 |
| BRBrazilBet | 5.75 | 4.50 | 1.37 |
![]() | 4.65 | 4.33 | 1.59 |
| Maxbet | 6.00 | 4.75 | 1.36 |
| MerkurXtip | 6.00 | 5.00 | 1.34 |
| 4.85 | 5.00 | 1.40 | |
| 6.25 | 4.85 | 1.38 | |
| 4.50 | 4.30 | 1.52 | |
| 365 | 4.39 | 4.15 | 1.56 |
![]() | 4.45 | 4.20 | 1.57 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža -1.11%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.11 | 4.75 | |
| 1.06 | 6.35 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.84%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.34 | 2.85 |
| 1.40 | 2.53 | |
| 365 | 1.39 | 2.71 |
| 1.38 | 2.60 | |
| 1.34 | 2.85 | |
| MerkurXtip | 1.35 | 2.85 |
| BRBrazilBet | 1.35 | 2.85 |
| Soccerbet | 1.37 | 2.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.52%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.05 | 1.60 | |
| 1.93 | 1.72 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.92%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.18 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.90 | 1.08 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.54%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 2.46 | 1.09 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 32.39%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.53 | 2.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.8%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Cymru Championship, North
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Penrhyncoch FC - Caersws FC: pregled
Prati Penrhyncoch FC - Caersws FC uživo u takmičenju Cymru Championship, North. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




