PT Satun FC - Chanthaburi FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.8 - 1.8
Najverovatniji ishod: 2-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.5
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-1-2Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-3
2.40Prosek golova (dato)1.50
2.00Prosek golova (primljeno)1.17
80%GG (oba daju gol)33%
80%Preko 2.5 gola50%
1Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 13:00
Takmičenje
Thai League 2
Zemlja
Thailand
Tabela - Thai League 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | +4 | 9 | |
| 2 | 4 | +2 | 7 | |
| 3 | 4 | 0 | 7 | |
| 4 | 4 | -1 | 7 | |
| 5 | 3 | +4 | 6 | |
| 6 | 4 | +2 | 6 | |
| 7 | 4 | +2 | 6 | |
| 8 | 4 | +1 | 6 | |
| 9 | 4 | -1 | 6 | |
| 10 | 3 | +2 | 5 | |
| 11 | 3 | +1 | 4 | |
| 12 | 3 | +1 | 4 | |
| 13 | 3 | -2 | 4 | |
| 14 | 3 | 0 | 3 | |
| 15 | 4 | -3 | 3 | |
| 16 | 4 | -2 | 2 | |
| 17 | 3 | -4 | 1 | |
| 18 | 3 | -6 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Mozzart | 2.90 | 3.30 | 2.30 |
| 2.88 | 3.31 | 2.33 | |
| 2.85 | 3.05 | 2.28 | |
![]() | 2.82 | 3.10 | 2.30 |
| BRBrazilBet | 2.85 | 3.20 | 2.25 |
| Maxbet | 2.85 | 3.25 | 2.25 |
| 2.85 | 3.10 | 2.30 | |
| Soccerbet | 2.75 | 3.20 | 2.32 |
![]() | 2.90 | 3.30 | 2.25 |
| 365 | 2.75 | 3.23 | 2.29 |
| MerkurXtip | 2.78 | 3.15 | 2.33 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.61%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 12.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.21%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.28 | 3.05 | |
| 1.25 | 3.76 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 4.72%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.77 | |
| 1.80 | 1.95 | |
| MerkurXtip | 1.75 | 1.92 |
| Maxbet | 1.75 | 1.90 |
| 1.78 | 1.83 | |
| 365 | 1.77 | 1.92 |
| Soccerbet | 1.75 | 1.85 |
| BRBrazilBet | 1.77 | 1.92 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.93%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.07 | 1.33 | |
| 3.15 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.93%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 6.05 | 1.09 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.27%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.48 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 46.31%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.68 | 2.05 | |
| Maxbet | 1.60 | 2.10 |
| BRBrazilBet | 1.63 | 2.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.14%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Thai League 2
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
PT Satun FC - Chanthaburi FC: pregled
Prati PT Satun FC - Chanthaburi FC uživo u takmičenju Thai League 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




