Racing de Montevideo - Montevideo Wanderers rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 1.6
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 8 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
3-1-5Pobede - Nerešeno - Porazi3-3-3
1.00Prosek golova (dato)1.56
1.56Prosek golova (primljeno)1.89
44%GG (oba daju gol)67%
56%Preko 2.5 gola33%
2Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 18:00
Takmičenje
Liga AUF Uruguaya, Clausura
Zemlja
Uruguay
Tabela - Liga AUF Uruguaya, Clausura
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | +10 | 15 | |
| 2 | 6 | +8 | 13 | |
| 3 | 6 | +1 | 13 | |
| 4 | 6 | +3 | 11 | |
| 5 | 5 | +6 | 9 | |
| 6 | 6 | +2 | 9 | |
| 7 | 6 | +1 | 8 | |
| 8 | 6 | 0 | 8 | |
| 9 | 6 | -1 | 8 | |
| 10 | 6 | -2 | 8 | |
| 11 | 6 | -4 | 6 | |
| 12 | 6 | -1 | 5 | |
| 13 | 6 | -4 | 5 | |
| 14 | 6 | -6 | 5 | |
| 15 | 6 | -6 | 3 | |
| 16 | 6 | -7 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 1.97 | 3.30 | 3.60 |
| BRBrazilBet | 1.96 | 3.20 | 3.80 |
![]() | 2.05 | 3.20 | 3.45 |
| 1.90 | 3.50 | 3.75 | |
| 1.98 | 3.15 | 3.35 | |
| Mozzart | 1.95 | 3.30 | 3.80 |
![]() | 2.18 | 3.15 | 3.55 |
| 2.14 | 3.13 | 3.44 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 0.76%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.03 | 9.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.2%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | |
| 1.37 | 2.96 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.78%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Soccerbet | 2.13 | 1.63 |
| 2.10 | 1.66 | |
| BRBrazilBet | 2.15 | 1.63 |
| 2.11 | 1.65 | |
| 2.16 | 1.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.54%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.80 | 1.22 | |
| 4.05 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.66%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.85 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.39%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.23 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 60.67%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.90 | 1.81 | |
| BRBrazilBet | 1.91 | 1.76 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.6%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Liga AUF Uruguaya, Clausura
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Racing de Montevideo - Montevideo Wanderers: pregled
Prati Racing de Montevideo - Montevideo Wanderers uživo u takmičenju Liga AUF Uruguaya, Clausura. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




