SC Ben Arous - CS Chebba rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.9 - 0.6
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 1.5
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-2-1Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-2
0.80Prosek golova (dato)0.80
0.40Prosek golova (primljeno)1.00
20%GG (oba daju gol)40%
20%Preko 2.5 gola40%
4Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 14:30
Takmičenje
Ligue 2, Group 1
Zemlja
Tunisia
Tabela - Ligue 2, Group 1
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +2 | 6 | |
| 2 | 2 | +1 | 4 | |
| 3 | 2 | +1 | 4 | |
| 4 | 2 | +1 | 4 | |
| 5 | 1 | +3 | 3 | |
| 6 | 2 | +2 | 3 | |
| 7 | 1 | +1 | 3 | |
| 8 | 2 | -2 | 3 | |
| 9 | 2 | -1 | 1 | |
| 10 | 2 | -1 | 1 | |
| 11 | 2 | -1 | 1 | |
| 12 | 2 | -1 | 1 | |
| 13 | 2 | -3 | 1 | |
| 14 | 2 | -2 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Mozzart | 1.77 | 3.35 | 4.60 |
| 365 | 1.83 | 3.10 | 4.18 |
| 1.82 | 3.10 | 4.20 | |
| 1.78 | 3.15 | 4.35 | |
| Maxbet | 1.83 | 3.05 | 4.00 |
| Soccerbet | 1.82 | 3.00 | 4.35 |
![]() | 1.80 | 3.10 | 4.30 |
| BRBrazilBet | 1.82 | 3.00 | 4.05 |
![]() | 1.85 | 3.15 | 4.35 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.64%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.03 | 7.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.16%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.39 | 2.62 | |
| 1.43 | 2.43 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.1%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 2.30 | 1.50 |
| Soccerbet | 2.30 | 1.55 |
| 365 | 2.34 | 1.52 |
| 2.31 | 1.50 | |
| BRBrazilBet | 2.30 | 1.49 |
| 2.35 | 1.46 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.07%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.60 | 1.13 | |
| 4.50 | 1.13 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.23%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.14 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 67.08%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 2.12 | 1.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 11.69%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Ligue 2, Group 1
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
24'
24'
25'
SC Ben Arous - CS Chebba: pregled
Prati SC Ben Arous - CS Chebba uživo u takmičenju Ligue 2, Group 1. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




