St. Andrews FC - Mgarr United FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.3 - 1.8
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
0-1-1Pobede - Nerešeno - Porazi1-0-1
0.50Prosek golova (dato)1.50
2.00Prosek golova (primljeno)2.00
50%GG (oba daju gol)100%
50%Preko 2.5 gola100%
0Čiste mreže0
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 14:00
Takmičenje
Challenge League
Zemlja
Malta
Tabela - Challenge League
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +1 | 4 | |
| 2 | 1 | +4 | 3 | |
| 3 | 1 | +3 | 3 | |
| 4 | 1 | +3 | 3 | |
| 5 | 1 | +2 | 3 | |
| 6 | 1 | +1 | 3 | |
| 7 | 2 | 0 | 3 | |
| 8 | 2 | 0 | 2 | |
| 9 | 1 | 0 | 1 | |
| 10 | 1 | 0 | 1 | |
| 11 | 2 | -3 | 1 | |
| 12 | 1 | -1 | 0 | |
| 13 | 1 | -1 | 0 | |
| 14 | 1 | -2 | 0 | |
| 15 | 1 | -3 | 0 | |
| 16 | 1 | -4 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Maxbet | 2.75 | 3.35 | 2.15 |
![]() | 3.05 | 3.35 | 2.07 |
| 3.05 | 3.25 | 2.07 | |
![]() | 2.80 | 3.40 | 2.18 |
| BRBrazilBet | 2.80 | 3.35 | 2.18 |
| 2.95 | 3.49 | 2.21 | |
| Soccerbet | 3.05 | 3.40 | 2.05 |
| 2.95 | 3.40 | 2.05 | |
| MerkurXtip | 2.90 | 3.55 | 2.03 |
| 365 | 2.82 | 3.40 | 2.17 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.2%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 11.90 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.41%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.20 | 4.30 | |
| 1.22 | 3.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.66 | 1.98 | |
| BRBrazilBet | 1.63 | 2.12 |
| Maxbet | 1.60 | 2.10 |
| 1.65 | 2.16 | |
| 365 | 1.62 | 2.12 |
| Soccerbet | 1.65 | 2.10 |
| 1.65 | 1.98 | |
| MerkurXtip | 1.62 | 2.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.54%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.68 | 1.43 | |
| 2.65 | 1.36 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.24%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.00 | 1.13 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.5%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 10.40 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.65%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.58 | 1.21 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 45.94%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.54 | 2.28 |
| Maxbet | 1.50 | 2.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.79%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
St. Andrews FC - Mgarr United FC: pregled
Prati St. Andrews FC - Mgarr United FC uživo u takmičenju Challenge League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




