Thể Công - Viettel - Thanh Hoá FC rezultat uživo
Tok utakmice
8'
⚽S. Guindo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.6
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-2-6Pobede - Nerešeno - Porazi1-2-3
0.78Prosek golova (dato)1.00
2.11Prosek golova (primljeno)1.67
44%GG (oba daju gol)67%
56%Preko 2.5 gola33%
1Čiste mreže0
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 13:15
Takmičenje
V-League 1
Zemlja
Vietnam
Postave
Thể Công - Viettel 4-3-34-1-3-2 Thanh Hoá FC
Thể Công - Viettel4-3-3
28
N. V. Việt
16
T. H. Pham
2
K. Colonna
20
Đ. V. Nam
12
T. T. Phan
7
W. Natã
8
H. T. Nguyen
5
A. Luiz
86
H. N. Nguyen
95
J. Brandão
11
K. V. Khang
Klupa
1
L. Caruso
18
V. T. Dinh
4
B. T. Dũng
97
V. H. Trieu
34
D. N. Tân
88
V. T. Nguyen
89
Q. N. N. Le
19
X. T. Dinh
22
H. K. Nguyen
Thanh Hoá FC4-1-3-2
25
T. D. Nguyen
14
T. T. Nam
58
Đ. M. Trương
29
N. H. Doan
16
D. H. Nguyen
77
O. Abdurakhmanov
7
B. T. Nguyen
35
D. M. Lovrić
98
M. Martins
22
D. Thongkhamsavath
9
S. Guindo
Klupa
23
V. T. Quang
39
T. C. Doan
5
L. X. Hưng
11
V. T. Nguyen
75
L. V. Hoàn
10
V. T. Le
8
D. H. Ngo
89
T. P. Nguyen
21
N. Q. Tran
Tabela - V-League 1
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +4 | 6 | |
| 2 | 2 | +4 | 6 | |
| 3 | 2 | +3 | 6 | |
| 4 | 2 | +2 | 3 | |
| 5 | 2 | 0 | 3 | |
| 6 | 2 | 0 | 3 | |
| 7 | 2 | +1 | 3 | |
| 8 | 2 | -1 | 3 | |
| 9 | 2 | -1 | 3 | |
| 10 | 2 | +1 | 3 | |
| 11 | 2 | +1 | 3 | |
| 12 | 2 | -3 | 0 | |
| 13 | 2 | -5 | 0 | |
| 14 | 2 | -6 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
![]() | 1.72 | 3.40 | 4.90 |
| Soccerbet | 1.65 | 3.75 | 4.75 |
| Mozzart | 1.67 | 3.50 | 5.10 |
| BRBrazilBet | 1.69 | 3.30 | 4.60 |
| 365 | 1.74 | 3.37 | 4.61 |
| 1.72 | 3.42 | 4.90 | |
| 1.60 | 3.65 | 4.75 | |
| MerkurXtip | 1.67 | 3.50 | 4.95 |
| Maxbet | 1.70 | 3.40 | 4.75 |
![]() | 1.64 | 3.65 | 4.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.75%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 10.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.65%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.28 | 3.33 | |
| 1.30 | 3.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.95%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.90 | 1.73 |
| MerkurXtip | 1.93 | 1.75 |
| Soccerbet | 1.93 | 1.77 |
| 365 | 1.94 | 1.77 |
| BRBrazilBet | 1.94 | 1.75 |
| 1.94 | 1.77 | |
| 1.93 | 1.78 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.73%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.53 | 1.26 | |
| 3.40 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.07%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.30 | 1.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.04%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.11 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 73.42%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.88 | 1.73 |
| 2.05 | 1.66 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.58%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - V-League 1
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Thể Công - Viettel - Thanh Hoá FC: pregled
Prati Thể Công - Viettel - Thanh Hoá FC uživo u takmičenju V-League 1. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




