UE San Juan Atletico de Montcada - CF Peralada rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.0 - 1.5
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.5
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
3-1-4Pobede - Nerešeno - Porazi3-4-2
1.13Prosek golova (dato)1.22
1.75Prosek golova (primljeno)0.89
63%GG (oba daju gol)56%
75%Preko 2.5 gola33%
0Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 18:30
Takmičenje
Tercera Federación, Group 5
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federación, Group 5
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +4 | 6 | |
| 2 | 3 | +2 | 6 | |
| 3 | 3 | +1 | 5 | |
| 4 | 2 | +2 | 4 | |
| 5 | 2 | +2 | 4 | |
| 6 | 2 | +1 | 4 | |
| 7 | 2 | +1 | 4 | |
| 8 | 2 | +1 | 3 | |
| 9 | 2 | 0 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -2 | 3 | |
| 12 | 3 | -2 | 3 | |
| 13 | 3 | -1 | 2 | |
| 14 | 2 | -1 | 1 | |
| 15 | 2 | -2 | 1 | |
| 16 | 2 | -2 | 1 | |
| 17 | 2 | -2 | 1 | |
| 18 | 2 | -2 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
![]() | 2.75 | 3.15 | 2.45 |
![]() | 2.87 | 2.85 | 2.40 |
| Soccerbet | 2.80 | 3.00 | 2.40 |
| 2.65 | 2.90 | 2.50 | |
| BRBrazilBet | 2.30 | 2.95 | 2.85 |
| MerkurXtip | 2.60 | 2.95 | 2.55 |
| 2.68 | 3.07 | 2.43 | |
| 2.60 | 2.95 | 2.55 | |
| Maxbet | 2.70 | 3.05 | 2.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 1.68%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 9.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.32%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.28 | 3.13 | |
| 1.35 | 2.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.98 | 1.68 |
| MerkurXtip | 2.16 | 1.62 |
| 1.97 | 1.69 | |
| BRBrazilBet | 1.97 | 1.68 |
| 2.09 | 1.58 | |
| Soccerbet | 1.95 | 1.67 |
| 2.10 | 1.58 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.47%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.60 | 1.21 | |
| 3.80 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.96%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.65 | 1.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.16%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.39 | 1.29 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 49.46%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.75 | 1.88 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.33%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federación, Group 5
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
UE San Juan Atletico de Montcada - CF Peralada: pregled
Prati UE San Juan Atletico de Montcada - CF Peralada uživo u takmičenju Tercera Federación, Group 5. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




