Viveiro CF - Racing Club Villalbes rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.5 - 0.9
Najverovatniji ishod: 0-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 1.3
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 8 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-1-3Pobede - Nerešeno - Porazi1-3-0
0.40Prosek golova (dato)0.75
1.00Prosek golova (primljeno)0.50
20%GG (oba daju gol)25%
20%Preko 2.5 gola25%
1Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 12:00
Takmičenje
Tercera Federación, Group 1
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federación, Group 1
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +5 | 9 | |
| 2 | 2 | +4 | 6 | |
| 3 | 2 | +2 | 6 | |
| 4 | 2 | +1 | 4 | |
| 5 | 2 | +1 | 4 | |
| 6 | 3 | -1 | 4 | |
| 7 | 2 | +3 | 3 | |
| 8 | 2 | 0 | 3 | |
| 9 | 2 | 0 | 3 | |
| 10 | 2 | -1 | 3 | |
| 11 | 2 | -2 | 3 | |
| 12 | 2 | 0 | 2 | |
| 13 | 2 | -1 | 1 | |
| 14 | 2 | -2 | 1 | |
| 15 | 2 | -2 | 1 | |
| 16 | 2 | -2 | 0 | |
| 17 | 2 | -2 | 0 | |
| 18 | 2 | -3 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
![]() | 3.05 | 3.00 | 2.25 |
| 3.30 | 2.85 | 2.18 | |
| MerkurXtip | 3.30 | 2.85 | 2.18 |
| 2.94 | 2.89 | 2.36 | |
| Maxbet | 2.95 | 2.90 | 2.35 |
| 3.10 | 3.00 | 2.15 | |
| BRBrazilBet | 2.85 | 2.80 | 2.38 |
| Soccerbet | 2.95 | 2.80 | 2.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.3%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.04 | 7.40 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.67%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.44 | 2.54 | |
| 1.45 | 2.38 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.34%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.40 | 1.48 | |
| Soccerbet | 2.35 | 1.45 |
| 2.30 | 1.48 | |
| Maxbet | 2.38 | 1.48 |
| 2.35 | 1.51 | |
| MerkurXtip | 2.38 | 1.52 |
| BRBrazilBet | 2.40 | 1.46 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.46%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.85 | 1.12 | |
| 4.35 | 1.14 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.34%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.53 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 44.1%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 2.05 | 1.63 |
| BRBrazilBet | 2.03 | 1.62 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.13%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federación, Group 1
Kraj
Kraj
Kraj
87'
87'
Viveiro CF - Racing Club Villalbes: pregled
Prati Viveiro CF - Racing Club Villalbes uživo u takmičenju Tercera Federación, Group 1. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.



