WA Tlemcen - GC Mascara rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.6 - 1.3
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 1.9
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-1-3Pobede - Nerešeno - Porazi3-2-0
0.67Prosek golova (dato)1.60
1.00Prosek golova (primljeno)0.60
17%GG (oba daju gol)40%
17%Preko 2.5 gola20%
2Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
06.11.2026. 15:00
Takmičenje
Ligue 2, Centre-West
Zemlja
Algeria
Statistika utakmice
55%Posed lopte45%
4Korneri1
1Prekršaji0
1Ofsajdi2
3Žuti kartoni5
Tabela - Ligue 2, Centre-West
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | +3 | 3 | |
| 2 | 1 | +2 | 3 | |
| 3 | 1 | 0 | 1 | |
| 4 | 1 | 0 | 1 | |
| 5 | 1 | 0 | 1 | |
| 6 | 1 | 0 | 1 | |
| 7 | 1 | 0 | 1 | |
| 8 | 1 | 0 | 1 | |
| 9 | 1 | 0 | 1 | |
| 10 | 1 | 0 | 1 | |
| 11 | 1 | 0 | 1 | |
| 12 | 1 | 0 | 1 | |
| 13 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | 1 | -2 | 0 | |
| 16 | 1 | -3 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.00 | 2.90 | 2.28 | |
![]() | 3.00 | 2.90 | 2.30 |
![]() | 3.00 | 2.88 | 2.30 |
| BRBrazilBet | 3.00 | 2.85 | 2.35 |
| Soccerbet | 3.00 | 2.85 | 2.30 |
| 3.05 | 2.90 | 2.30 | |
| MerkurXtip | 2.83 | 2.80 | 2.40 |
| 3.10 | 2.90 | 2.37 | |
| Mozzart | 3.05 | 3.05 | 2.35 |
| Maxbet | 2.95 | 2.80 | 2.30 |
| 365 | 2.99 | 2.91 | 2.32 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.71%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.04 | 7.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.14%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.43 | 2.43 | |
| 1.44 | 2.49 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.61%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.30 | 1.46 | |
| MerkurXtip | 2.45 | 1.45 |
| 365 | 2.47 | 1.47 |
| 2.35 | 1.46 | |
| BRBrazilBet | 2.40 | 1.44 |
| Soccerbet | 2.35 | 1.45 |
| 2.45 | 1.45 | |
| Maxbet | 2.45 | 1.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.51%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.50 | 1.13 | |
| 5.00 | 1.11 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.5%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.48 | 1.31 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 43.9%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 2.05 | 1.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 11.28%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Ligue 2, Centre-West
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
91'
WA Tlemcen - GC Mascara: pregled
Prati WA Tlemcen - GC Mascara uživo u takmičenju Ligue 2, Centre-West. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




