Willem II - NEC Nijmegen rezultat uživo

Netherlands · Eredivisie Kraj
Willem II
IINIP
4:1
Kraj
22.12.2024. 16:45
NEC Nijmegen
NNNIP
Stadion · Koning Willem II Stadion Kolo · Regular Season - 17 Sudija · Richard Martens, Netherlands

Prognoza i analiza

35% 35% 30%
1 · Willem IIX · nerešeno2 · NEC Nijmegen
Savet: Double chance : Willem II or draws
Forma Willem II: 64%
Forma NEC Nijmegen: 36%
Prognoza je informativna, generisana našim modelom. Za detaljne AI analize i +EV signale - besplatna registracija.

Predviđeni rezultat

Očekivani golovi0.9 - 1.6
Najverovatniji ishod: 1-2 Golovi: Ispod 2.5 Ukupno očekivano: 2.5
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.

Statistika timova (poslednjih 10)

2-3-5Pobede - Nerešeno - Porazi4-4-2
0.60Prosek golova (dato)1.60
1.60Prosek golova (primljeno)1.10
30%GG (oba daju gol)70%
20%Preko 2.5 gola50%
4Čiste mreže3

Detalji meča

Datum i vreme
22.12.2024. 16:45
Takmičenje
Eredivisie
Stadion
Koning Willem II Stadion
Kolo
Regular Season - 17
Sudija
Richard Martens, Netherlands
Zemlja
Netherlands

Willem II - NEC Nijmegen: pregled

Prati Willem II - NEC Nijmegen uživo u takmičenju Eredivisie. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.

Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.

Prediktivna sportska analitika, poređenje kvota i AI analize mečeva — sve na jednom mestu.

Napravi besplatan nalog →