Yongin City FC - Ansan Greeners FC rezultat uživo
Tok utakmice
24'
🔁T. HartzellJ.M. Yeon
49'
⚽G. Lima
53'
🟨P. Kyu-Min
T. JinK. Jin-Ho🔁
60'
C. Chi-UngS. Hyun-Jun🔁
60'
61'
🔁K. In-sungM. Chol
L. Jin-SeopY. J. Choi🔁
74'
JardelK. Han-Seo🔁
74'
74'
🟨J. Lim
75'
⚽G. Lima
78'
🔁D. KangJ. Lim
78'
🔁S. RyuM. Maranhão
79'
⚽S. Ryu
K. LeeB. S. Kim🔁
86'
90+5'
⚽G. Lima
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.8 - 1.1
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.9
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-3-2Pobede - Nerešeno - Porazi1-2-6
1.43Prosek golova (dato)1.11
1.14Prosek golova (primljeno)2.11
57%GG (oba daju gol)78%
57%Preko 2.5 gola67%
3Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 09:30
Takmičenje
K-League 2
Zemlja
South Korea
Postave
Yongin City FC 3-4-33-4-3 Ansan Greeners FC
Yongin City FC3-4-3
21
S. M. Hwang
15
K. Hyeon-Jun
4
K. Yun-Ho
26
C. Lim
24
K. Jin-Ho
66
K. Han-Seo
8
Y. J. Choi
27
B. S. Kim
11
G. Tigrão
9
S. Hyun-Jun
22
H. G. Kim
Klupa
31
H. Roh
5
H. Lim
18
J. Lee
44
L. Jin-Seop
12
C. Jae-hoon
30
K. Lee
10
Jardel
17
T. Jin
20
C. Chi-Ung
Ansan Greeners FC3-4-3
1
S. Lee
6
P. Kyu-Min
4
J.M. Yeon
5
E. Yeon
26
J. Lim
25
J. Cho
28
J. Kim
2
H.S. Jang
77
M. Maranhão
9
M. Chol
10
G. Lima
Klupa
21
D. Kim
44
T. Hartzell
55
H. Lee
3
D. Kang
8
H. Jung
17
S. Ryu
7
S. U. Ryu
19
J. Lee
92
K. In-sung
Tabela - K-League 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | +19 | 53 | |
| 2 | 25 | +21 | 48 | |
| 3 | 26 | +15 | 48 | |
| 4 | 26 | +13 | 46 | |
| 5 | 25 | +14 | 43 | |
| 6 | 26 | +7 | 41 | |
| 7 | 25 | +1 | 35 | |
| 8 | 25 | +3 | 34 | |
| 9 | 24 | +1 | 33 | |
| 10 | 24 | -2 | 30 | |
| 11 | 24 | -4 | 26 | |
| 12 | 24 | -6 | 26 | |
| 13 | 25 | -11 | 26 | |
| 14 | 26 | -7 | 23 | |
| 15 | 25 | -21 | 22 | |
| 16 | 25 | -15 | 21 | |
| 17 | 24 | -28 | 13 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.87 | 3.35 | 3.90 | |
| Maxbet | 1.80 | 3.40 | 4.20 |
| Soccerbet | 1.77 | 3.70 | 3.95 |
![]() | 1.92 | 3.40 | 3.75 |
| BRBrazilBet | 1.87 | 3.35 | 3.90 |
| 1.86 | 3.44 | 4.00 | |
![]() | 1.85 | 3.45 | 4.10 |
| 1.84 | 3.35 | 3.60 | |
| MerkurXtip | 1.90 | 3.50 | 4.05 |
| Mozzart | 1.90 | 3.40 | 3.80 |
| 365 | 1.88 | 3.43 | 3.92 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.92%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 11.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.94%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | |
| 1.28 | 3.52 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.33%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.87 | 1.83 |
| Soccerbet | 1.87 | 1.83 |
| 1.88 | 1.82 | |
| 1.88 | 1.86 | |
| 365 | 1.87 | 1.84 |
| MerkurXtip | 1.90 | 1.88 |
| 1.89 | 1.82 | |
| Maxbet | 1.88 | 1.83 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.82%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.25 | 1.29 | |
| 3.30 | 1.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.23%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 6.65 | 1.07 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.5%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.20 | 1.26 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 62.7%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.76 | 1.94 |
| 1.77 | 1.90 | |
| Maxbet | 1.75 | 1.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.78%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - K-League 2
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Yongin City FC - Ansan Greeners FC: pregled
Prati Yongin City FC - Ansan Greeners FC uživo u takmičenju K-League 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




