Astur CF - Condal Club rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.5 - 1.3
Najverovatniji ishod: 0-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 1.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
0-2-3Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-0
0.60Prosek golova (dato)1.00
1.60Prosek golova (primljeno)0.33
40%GG (oba daju gol)33%
60%Preko 2.5 gola33%
1Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 12:00
Takmičenje
Tercera Federacion, Group 2
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federacion, Group 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +6 | 6 | |
| 2 | 2 | +5 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | +3 | 6 | |
| 5 | 2 | +2 | 6 | |
| 6 | 2 | +4 | 4 | |
| 7 | 2 | 0 | 3 | |
| 8 | 2 | 0 | 3 | |
| 9 | 2 | +1 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -1 | 3 | |
| 12 | 2 | 0 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 1 | |
| 14 | 2 | -3 | 0 | |
| 15 | 2 | -4 | 0 | |
| 16 | 2 | -5 | 0 | |
| 17 | 2 | -6 | 0 | |
| 18 | 2 | -6 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.55 | 3.00 | 2.01 | |
![]() | 3.55 | 3.00 | 2.02 |
![]() | 3.40 | 3.05 | 2.15 |
| 3.28 | 3.03 | 2.11 | |
| Maxbet | 3.30 | 3.05 | 2.10 |
| BRBrazilBet | 3.20 | 2.95 | 2.12 |
| 3.55 | 3.00 | 1.98 | |
| MerkurXtip | 3.55 | 3.00 | 2.01 |
| Soccerbet | 3.40 | 3.05 | 2.03 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.47%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 8.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.44%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.35 | 2.88 | |
| 1.37 | 2.63 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.71%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.12 | 1.60 |
| 2.13 | 1.61 | |
| 2.10 | 1.58 | |
| Soccerbet | 2.10 | 1.58 |
| Maxbet | 2.12 | 1.60 |
| 2.13 | 1.61 | |
| MerkurXtip | 2.16 | 1.62 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.00 | 1.17 | |
| 3.80 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.75%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.63 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 40.09%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.90 | 1.73 |
| BRBrazilBet | 1.89 | 1.72 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.44%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federacion, Group 2
91'
91'
91'
91'
91'
71'
Astur CF - Condal Club: pregled
Prati Astur CF - Condal Club uživo u takmičenju Tercera Federacion, Group 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




