Astur CF - Unión Ceares rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.2 - 1.5
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.7
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 9 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
0-4-3Pobede - Nerešeno - Porazi2-2-4
1.00Prosek golova (dato)1.25
1.71Prosek golova (primljeno)1.38
57%GG (oba daju gol)50%
57%Preko 2.5 gola63%
1Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 12:15
Takmičenje
Tercera Federacion, Group 2
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federacion, Group 2
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +6 | 6 | |
| 2 | 2 | +5 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | +3 | 6 | |
| 5 | 2 | +2 | 6 | |
| 6 | 2 | +4 | 4 | |
| 7 | 2 | 0 | 3 | |
| 8 | 2 | 0 | 3 | |
| 9 | 2 | +1 | 3 | |
| 10 | 2 | 0 | 3 | |
| 11 | 2 | -1 | 3 | |
| 12 | 2 | 0 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 1 | |
| 14 | 2 | -3 | 0 | |
| 15 | 2 | -4 | 0 | |
| 16 | 2 | -5 | 0 | |
| 17 | 2 | -6 | 0 | |
| 18 | 2 | -6 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 2.20 | 3.00 | 3.10 |
| MerkurXtip | 2.45 | 3.00 | 2.70 |
| 2.20 | 3.01 | 3.09 | |
| 2.15 | 3.30 | 2.85 | |
| Maxbet | 2.20 | 3.00 | 3.10 |
| BRBrazilBet | 2.18 | 2.90 | 3.05 |
| 2.34 | 3.05 | 2.85 | |
![]() | 2.25 | 3.05 | 3.20 |
![]() | 2.20 | 3.10 | 2.95 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.37%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 8.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.44%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.32 | 2.90 | |
| 1.33 | 2.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.67%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 2.12 | 1.60 |
| 2.03 | 1.62 | |
| Maxbet | 2.10 | 1.60 |
| MerkurXtip | 2.10 | 1.66 |
| Soccerbet | 2.10 | 1.58 |
| 2.10 | 1.60 | |
| 2.00 | 1.64 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.41%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.00 | 1.17 | |
| 3.60 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.33%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 8.75 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.44%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.30 | 1.22 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 58.89%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.88 | 1.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.33%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federacion, Group 2
Kraj
Kraj
Kraj
HT
HT
HT
Astur CF - Unión Ceares: pregled
Prati Astur CF - Unión Ceares uživo u takmičenju Tercera Federacion, Group 2. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




