Cavalry FC - FC Supra Du Quebec rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.8 - 1.8
Najverovatniji ishod: 2-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.6
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
4-2-2Pobede - Nerešeno - Porazi6-0-2
2.13Prosek golova (dato)2.25
1.25Prosek golova (primljeno)1.50
63%GG (oba daju gol)38%
63%Preko 2.5 gola75%
3Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 22:00
Takmičenje
Canadian Premier League, Playoffs
Zemlja
Canada
Tabela - Canadian Premier League, Playoffs
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | +29 | 49 | |
| 2 | 21 | +18 | 45 | |
| 3 | 22 | -3 | 34 | |
| 4 | 22 | +2 | 30 | |
| 5 | 22 | -6 | 23 | |
| 6 | 20 | -13 | 23 | |
| 7 | 21 | -9 | 22 | |
| 8 | 21 | -18 | 10 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Maxbet | 1.73 | 3.95 | 3.90 |
| BRBrazilBet | 1.70 | 3.85 | 3.80 |
![]() | 1.70 | 3.95 | 3.75 |
| 1.70 | 3.85 | 3.80 | |
| 1.70 | 3.80 | 3.85 | |
| 365 | 1.75 | 3.93 | 3.79 |
| 1.74 | 4.05 | 4.05 | |
| Soccerbet | 1.70 | 4.00 | 4.00 |
| MerkurXtip | 1.70 | 3.90 | 3.80 |
![]() | 1.72 | 3.85 | 3.85 |
| Mozzart | 1.70 | 4.10 | 3.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.13 | 5.10 | |
| 1.12 | 5.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.04%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Soccerbet | 1.45 | 2.55 |
| 365 | 1.43 | 2.62 |
| 1.47 | 2.50 | |
| 1.44 | 2.65 | |
| BRBrazilBet | 1.43 | 2.60 |
| Maxbet | 1.42 | 2.60 |
| 1.44 | 2.41 | |
| MerkurXtip | 1.42 | 2.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.76%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.20 | 1.60 | |
| 2.16 | 1.64 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.43%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.69 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.1%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.10 | 1.08 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.68%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.18 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 69.49%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.40 | |
| Maxbet | 1.45 | 2.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.78%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
3.00Prosek golova
60%Oba tima gol
60%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Canadian Premier League, Playoffs
Kraj
Kraj
Kraj
Cavalry FC - FC Supra Du Quebec: pregled
Prati Cavalry FC - FC Supra Du Quebec uživo u takmičenju Canadian Premier League, Playoffs. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




